Brazílií křížem krážem


BRAZÍLIE ARGENTINA: Rio de Janeiro - Corcovado - Sugar Loaf - Manaus - pobyt v Amazonii - Recife - Olinda - Belo Horizonte - zlatý důl Marianna - drahokamová naleziště - Ouro Preto - vodopády Iguacu - ametystový důl Wanda v Argentině - ostrovní ráj Ilha Bela - Sao Paulo Minimální počet osob: 8 Letecká… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 16 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 163367
Pořadatel: America Tours, v.o.s.

Brazílií křížem krážem

BRAZÍLIE | ARGENTINA: Rio de Janeiro - Corcovado - Sugar Loaf - Manaus - pobyt v Amazonii - Recife - Olinda - Belo Horizonte - zlatý důl Marianna - drahokamová naleziště - Ouro Preto - vodopády Iguacu - ametystový důl Wanda v Argentině - ostrovní ráj Ilha Bela - Sao Paulo

Minimální počet osob: 8

Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem do USA.

Program

 • 1. den: RIO DE JANEIRO* Odlet z Prahy do Rio de Janeira v odpoledních hodinách (noční let).
 • 2. den: RIO DE JANEIRO* Po uvítání na letišti reprezentantem America Tours transfer do hotelu, ubytování a instruktáž k pobytu v Brazílii. Odpoledne návštěva velké atrakce Ria – hory Sugar Loaf tyčící se nad zátokou Guanabara.
 • 3. den: RIO DE JANEIRO* Po snídani polodenní návštěva Corcovada – známé sochy Krista nad městem, odpoledne indiv. volno. Večer Vám doporučujeme fakultativní návštěvu Samba Show v některém ze známých tanečních podniků.
 • 4. den: MANAUS, RIO NEGRO* Časná snídaně, poté odjezd na letiště a odlet do Manausu v Amazonii. Transfer do přístavu na řece Rio Negro a odjezd lodí do hotelu ležícího v nitru pralesa a přístupného pouze po vodě nebo ze vzduchu. Ubytování, večeře.
 • 5. den: AMAZONIE* Po snídani vycházka po stezce v pralese. Po obědě plavba na kánoích spojená s lovem dravých ryb piranhas. Po návratu večeře a za soumraku pozorování aligátorů v přírodě kolem hotelu.
 • 6. den: AMAZONIE* Sledování úsvitu nad pralesem, pozorování pralesních ptáků, poté návrat lodí do Manausu, ubytování v hotelu a polodenní prohlídka města.
 • 7. den: RECIFE, OLINDA* Časně transfer na letiště a odlet do Recife. Po příletu prohlídka města včetně návštěvy jedinečné historické památky – města Olinda. Transfer do hotelu a zbytek dne volno k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu.
 • 8. den: RECIFE* Volný den k relaxaci u hotelového bazénu či na pláži, odpočinek.
 • 9. den: BELO HORIZONTE, MARIANNA* Ráno odlet do Belo Horizonte – hlavního města státu Minas Gerais, který je proslulý těžbou drahokamů. Po příletu transfer do města Marianna, návštěva starého hlubinného zlatého dolu. Ubytování ve večerních hodinách.
 • 10. den: MINAS GERAIS,OURO PRETO* Celodenní výlet do oblasti s největšími nalezišti drahých kamenů na světě, návštěva starobylého hornického města Ouro Preto a muzea drahokamů, které nelze vidět nikde jinde. Navštívíte také exkluzivně naleziště imperiálních topazů – vzácných drahokamů – které zde místní lidé dobývají středověkými metodami.
 • 11. den: VODOPÁDY IGUACU - BRAZÍLIE* Transfer na letiště a odlet do Foz do Iguacu. Prohlídka nejkrásnějších vodopádů světa z brazilské strany, poté transfer do hotelu a ubytování.
 • 12. den: VODOPADY IGUACU _ ARGENTINA* Časně odjezd přes hranice Argentiny do hodinu vzdáleného dolu Wanda – místa známého svojí těžbou krystalů ametystu, záhnědy, křišťálu a citrinu. Po prohlídce těžební lokality návrat zpět do Iguacu, prohlídka argentinské strany vodopádů do večerních hodin. Jako přídavek Vás pozveme na plavbu na člunu pod vodopády – jedinečný a dobrodružný zážitek ze setkání s hřmící stěnou vody!!
 • 13. den: OSTROV IHLA BELA* Transfer na letiště a odlet do Sao Paula. Odtud Vás čeká tříhodinová cesta k pobřeží Atlantiku, tzv. „Costa Verde“, a přejezd trajektem na ostrov Ilha Bela. Tento ostrov je z větší části přírodní rezervací tropického pralesa s jedinečnými rostlinnými a živičišnými společenstvy, a s bezpočtem krásných pláží. Ubytování v malém rodinném hotelu, volno k odpočinku.
 • 14. den: OSTROV ILHA BELA* Volný den !! Můžete ho strávit relaxací u hotelového bazénu nebo na pláži, či vycházkou po městečku. Fakultativně Vám nabídneme výlet v jeepech po jediné komunikaci vedoucí na oceánskou stranu ostrova. Strmou cestou s bezpočtem zatáček, fantastickým šťavnatým pralesem se dostanete až ke krásným plážím, odkud se nikomu nechce zpět…
 • 15. den: SAO PAULO - PRAHA* Po snídani odjezd lodí na pevninu, transfer na letiště Sao Paulo a odlet do Prahy. Fakultativní prodloužení pobytu v kouzelném prostředí Ilha Bela.
 • 16. den: Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/brazilie/brazilii-krizem-krazem-163367/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz