Sol Nessebar Mare


Krásný bazénový komplex obklopený vzrostlou zahradou. Rodinné pokoje s balkonem a moderním vybavením. Poloha: centrum městečka Nessebar (památka UNESCO) cca 2 km. Autobusová zastávka a místní obchody cca 250 m od hotelu. Transfer z letiště cca 50 min. Pláž: zátoka s jemnou písečnou pláží cca 200 m přes… více


cena od: 9 883 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15 dní
Nejbližší odjezd: od 03.06.2017
Číslo zájezdu: 144364
Pořadatel: Thomas Cook s. r.o.

Kategorie zájezdu

Nessebar - Sol Nessebar Mare ****

Krásný bazénový komplex obklopený vzrostlou zahradou. Rodinné pokoje s balkonem a moderním vybavením.

Poloha: centrum městečka Nessebar (památka UNESCO) cca 2 km. Autobusová zastávka a místní obchody cca 250 m od hotelu. Transfer z letiště cca 50 min.

Pláž: zátoka s jemnou písečnou pláží cca 200 m přes vzrostlou zahradu. Přístupná po mírných schodech. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení: hotel nabízí 338 pokojů s výtahy. Hosté mohou využívat lobby s recepcí a barem, hlavní restauraci s nekuřáckou zónou a minimarket. WiFi v lobby zdarma. V udržované zahradě naleznete bazénový komplex s barem u bazénu a opalovací terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Hotel je součástí komplexu Sol Nessebar Resort, který nově nabízí celou řadu barů a restaurací. Klienti využívají hlavní restauraci, lobby bar a bazénový komplex v hotelu, kde jsou ubytování. Ostatní zařízení a služby mohou využívat v rámci komplexu. Novinkou pro rok 2015 je otevření aquaparku s řadou atrakcí (vstup zdarma, od 1. 6.–15. 9. , po hodinách, v závislosti na počasí).

Sport a zábava: Sport/aktivity : stolní tenis, fitness, basketbal a volejbal. Za poplatek: biliár, půjčovna kol, tenis a různé vodní sporty na pláži.

Zábava : pestrý denní a večerní animační program.

Wellness tip : krytý bazén. Za poplatek: Rose Spa centrum - široká škála zařízení garantující harmonii těla a duše.

Pro děti : samostatný dětský bazén s tobogánem a 2 skluzavkami, dětské hřiště, minikub (od 4 do 12 let), dětské židličky a dětské postýlky na vyžádání zdarma. Za poplatek: skákací palác.

Místní kategorie hotelu : 4.

Platba kartou : MasterCard.

Tajný TIP : „Hotel nabízí vlastní bazénový komplex, který je umístěn v udržované hotelové zahradě, úžasné zážitky si však určitě odnesete i z nedaleké zátoky s krásnou pláží.“

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): klimatizace, chladnička, satelitní TV, telefon, trezor k pronajmutí, fén, WiFi zdarma, posezení, vana, WC a balkon. Joker pokoje (2S): se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A. Rodinné pokoje (2C/3C/4C): 2 pokoje s propojovacími dveřmi, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A.

Stravování

all inclusive.

All Inclusive : snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 h. Káva, čaj, koláče a snacky od 11:00 do 17:00 h. 3 tematické restaurace a 3 tematické bary (1 v blízkosti pláže) v rámci komplexu, otevřené v hlavní sezóně. Na večeře je požadováno vhodné oblečení.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/bulharsko/nessebar-hotel-sol-nessebar-mare-144364/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz