Slunečné pobřeží - Kuban Resort & Aquapark ***+

Oblíbený hotel v samém centru letoviska. Vstup do aquaparku zdarma. Vyžití pro celou rodinu.

Poloha: hotel se nachází v živém centru letoviska Slunečné pobřeží s mnoha bary, restauracemi a obchody v bezprostřední blízkosti. Letiště Burgas cca 35 km.

Pláž: písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 150 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení: hotel nabízí ubytování ve 254 pokojích v hlavní budově s 20 patry. Superior pokoje jsou umístěny ve vedlejší nové budově. Výtahy v každé budově. K dispozici vstupní hala s recepcí a trezory k pronajmutí (cca 6 BGN/den), lobby bar, restaurace, a-la-carte restaurace, bar a kiosek/obchod se suvenýry. Ve venkovním areálu 4 sladkovodní bazény s terasou na opalování a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Vstup do hotelového aquaparku zdarma.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: vstup do hotelového aquaparku. Denní, večerní a sportovní animace. Za poplatek: kasino, půjčovna kol (cca 6 BGN/hod.), tenis (cca 200 m od hotelu), bowling (cca 300 m od hotelu), hřiště na volejbal v blízkém okolí hotelu a vodní sporty na pláži.

Internet : WiFi ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

Wellness tip : za poplatek: parní lázeň, sauna.

Pro děti : samostatný dětský bazén, skluzavky a tobogány, dětský animační program, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 6 BGN/den.

služby delegáta - prostřednictvím connected service; místní kategorie: 3;
platba kartou: VISA, MasterCard.
  • ubytování: hotel ***+ubytování: hotel ***+
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky