Malý rodinný hotel na klidném místě. K večeři nápoje zdarma

Poloha: klidná lokalita v nadmořské výšce 680 m, centrum obce s bary, restauracemi a obchody cca 700 m.

Vybavení: 14 pokojů, recepce (s trezorem), klimatizovaná restaurace, kavárna s terasou, úschovna kol.

Sport a zábava: Sport/aktivity : za poplatek: paragliding v areálu, tenis, minigolf a volejbal cca 700 m, možnost jízdy na koních cca 3 km.

Internet : WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness tip : za poplatek: infračervená sauna, kosmetické procedury a masáže (na vyžádání), sauna (při pobytu od 7 nocí 1 x týdně 1 h, zdarma).

Pro děti : dětská postýlka zdarma, rezervace v CK.

Další výhody : při rezervaci polopenze k večeři zdarma 1 sklenička vína, vody nebo piva či nealko nápoj. V období 1.7.-1.9. při pobytu od 7 nocí s polopenzí navíc obědový balíček zdarma. Při pobytu od 7 nocí: 1x vstup do sauny zdarma.

parkování: parkoviště cca 150 m, 90 Kč/den;
domácí zvíře: cca 200 Kč/den;
lázeňská taxa: cca 25 Kč/den/osoba (platba na místě);
příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci.

Stravování: polopenze

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. Při rezervaci polopenze navíc večeře výběrem z menu o 3 chodech. Při rezervaci all inclusive navíc oběd výběrem z menu o 2 chodech nebo obědový balíček, káva/čaj a zákusek mezi 15.00-16.00 h., 12.00-22.00 h. čepované pivo, stolní víno (červené a bílé), voda a limonáda pro děti.

Ubytování: hotel ***

dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny sat, TV, sprchou a WC. Dvoulůžkové pokoje (A2B): stejné vybavení jako A2A, navíc balkon. Rodinné pokoje (A3A/A4A): mezonetový pokoj, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinný pokoj (A3B/A4B): stejné dispozice jako A3A/A4A, navíc balkon. Jednolůžkový pokoj (A1A): stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.