Komfortní hotel s vynikající kuchyní. Ideální dovolená s Vašimi dětmi.

Poloha: klidná, v nadmořské výšce 750 m, centrum cca 200 m. Stanice sedačkové lanovky na Sněžku cca 1,5 km.

Vybavení: 135 pokojů, recepce, a-la-carte restaurace, restaurace Sky Club 18, terasa na opalování.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: fitness. Za poplatek: biliár, kuželková dráha, squash, badminton, stolní tenis, spinning, půjčovna horských kol a další.

Internet : WiFi zdarma.

Wellness tip : zdarma: krytý bazén, sauna, vířivka. Za poplatek: různé procedury: klasické masáže, thajské masáže, perličková lázeň, fyzioterapie aj.

Pro děti : dětská herna, dětské kino, disco, animace pro děti (v červenci a srpnu, denně cca 5 h.). Dětská postýlka do 2 let zdarma (rezervace v CK).

parkování: parkoviště cca 110 Kč/den;
domácí
zvíře: cca 300 Kč/noc (rezervace v CK);
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci;
platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Stravování: polopenze

Snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů s dezerty a salátovým bufetem. Při rezervaci plné penze navíc oběd jako menu o 2 chodech nebo obědový balíček.

Ubytování: hotel ****

dvoulůžkové pokoje (A2A/B2A): pokoje jsou vybaveny trezorem, minibarem, telefonem, sat. TV, fénem, sprchou a WC. Rodinné pokoje (A4A/A5A): 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi. Stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (B4A/B3A): ve vedlejší budově (cca 700 m, 3*), stejné vybavení jako A2A, navíc s kuchyňkou, chladničkou, sedacím koutem a balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1A/B1A): stejné vybavení jako A2A.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.