Velmi dobře hodnocený horský hotel s vlastním bowlingem. Sleva 40 % na wellness a sportovní služby v hotelu Zátiší a Windsor.

Poloha: klidná ve svahu, v místní části Svatý Petr v nadmořské výšce 800 m. Centrum Špindlerova Mlýna s obchody, bary a restauracemi cca 1,5 km.

Vybavení: 41 pokojů, lobby s trezorem, restaurace, kavárna, bar, terasa na opalování. Prádelní servis za poplatek.

Sport a zábava: Sport/aktivity : za poplatek: 2 bowlingové dráhy, biliár.

Internet : WiFi zdarma.

Wellness tip : zdarma: vířivka, sauna a relaxační zóna. Za poplatek: masáže.

Pro děti : dětské hřiště, herna. Dětská postýlka do 2 let zdarma (rezervace v CK).

Další výhody : sleva 40 % na wellness a sportovní služby v hotelu Zátiší a Windsor (neplatí pro masáže).Zdarma 1 hod. bowlingu na pokoj a pobyt (rezervace na recepci). Zdarma 1 hod./denně ve wellness v hotelu Windsor.

parkování: parkoviště zdarma;
domácí zvíře: cca 270 Kč/noc (rezervace v CK);
lázeňská taxa: cca 25 Kč/os,/noc;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. Pokoje A2T: denně/1 noc.

Stravování: polopenze

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře jako výběr z menu o 3 chodech. V období cca 1.7.-25.8. 1x týdně večeře jako grilování na terase (dle počasí). Na vyžádání dietní a vegetariánská strava.

Ubytování: hotel ***+

dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny telefonem, sat. TV, minibarem, fénem, sprchou, županem (k zapůjčení za cca 80 Kč/noc), sprchou a WC. Dvoulůžkové pokoje (A2B): stejné vybavení jako A2A, prostornější. Dvoulůžkové pokoje (A2T): stejné jako A2A, rezervace na 1 noc. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Jednolůžkové pokoje (A1A): stejné vybavení jako A2A. Pokoje s balkonem na vyžádání (cca 60 Kč/noc).


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.