Šumava, zámky a kláštery na VltavěMalebná krása Šumavy i jižních Čech nabízí řadu krásných přírodních scenerií i unikátních historických památek. Ale nejen to je pro Vás připraveno v tomto našem zájezdu.

Program zájezdu

1. den: Ráno odjezd autokarem do jižních Čech. Zastávka v HLUBOKÉ NAD VLTAVOU, prohlídka jednoho z nejkrásnějších českých zámků. Odpoledne pak navštívíme rozsáhlý klášter ve ZLATÉ KORUNĚ. V podvečer příjezd na Šumavu, ubytování v hotelu.
2. den: Celodenní výlet a turistická vycházka do nejkrásnějších partií Šumavy : KVILDA, ANTÝGL, MODRAVA.
3. den: Celodenní výlet k řece Vltavě. Prohlídka kláštera ve VYŠŠÍM BRODU. Možnost individuální projížďky na raftech z Vyššího Brodu do Rožmberku. Odpoledne prohlídka hradu ROŽMBERK - mocný hrad, patřící mezi nejstarší hrady Vítkovců.
4. den: Dopoledne zamíříme přes Přední Výtoň do osady SVATÝ TOMÁŠ a dále pak krátkou turistickou vycházkou na zříceninu gotického strážního hradu VÍTKŮV KÁMEN. Vítkův kámen je nejvýše položeným hradem v České republice. Odpoledne pak strávíme v jednom z nejkrásnějších českých měst – ČESKÉM KRUMLOVĚ.
5. den: Dopoledne návštěva vodní elektrárny Lipno a možnost projít stezkou v korunách stromů. Stezka je zakončená vyhlídkovou věží vysokou 40 metrů a naskytne se vám z ní fantastický výhled na téměř celou část Lipenského jezera - pro odvážlivce možnost sjet dolů z věže tobogánem. Odpoledne turistická vycházka k BOUBÍNU a Boubínskému pralesu. Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

červenec 2017

19.07. -23.07.17 středa - neděle
snídaně autokarem
4 990 Kč
cena za 5 dní (4 noci)

Slevy

  • pro dítě do 12 let jako 3. a 4. osoba na pokoji (pouze při ucelené objednávce) (sleva: -800 Kč)

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 4x ubytování v hotelu** (2-4 lůžkové pokoje s příslušenstvím) s polopenzí nebo 4x ubytování v hotelu*** (2lůžkové pokoje) se snídaní
  • průvodce

Výlety

  • pojištění storna zájezdu (příplatek: 100 Kč)
  • 4x večeře v hotelu*** (příplatek: 690 Kč)
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.