apartmány Meia


Původně rybářská vesnička, dnes idylické turistické letovisko na pobřeží Kvarnerského zálivu, které si dosud zachovává svou klidnou a velice příjemnou atmosféru. V letovisku jsou restaurace a obchody s potravinami, chybí však bohaté služby, kterými disponují hotelové a apartmánové komplexy známých turistických… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 151061
Pořadatel: LIKIDIS TRAVEL, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobyty u moře Pobyty u moře

Klenovica - apartmány Meia

Původně rybářská vesnička, dnes idylické turistické letovisko na pobřeží Kvarnerského zálivu, které si dosud zachovává svou klidnou a velice příjemnou atmosféru. V letovisku jsou restaurace a obchody s potravinami, chybí však bohaté služby, kterými disponují hotelové a apartmánové komplexy známých turistických středisek. Toto pobytové místo je vhodné pro klienty toužící po klidné dovolené, zvlášť pro rodiny s malými dětmi. Pláž je zde oblázková a místy i skalnatá s betonovými platy. Svou polohou je místo vhodné pro podnikání výletů do okolí.
Vila Meia s pěknými a prostornými apartmány *** (I. kategorie) se nachází v klidné zahradě ve vzdálenosti cca 200m od moře. Místa na parkování jsou k dispozici u objektu.
Pláž: oblázková cca 200 m
Naše hodnocení: pro ty, kteří dávají přednost ubytování v soukromí, velmi pěkné ubytování, příjemní majitelé

Ubytování

Apartmán pro 4-6 osob (A/4): Apartmán tvoří dvě samostatné 2 lůžkové ložnice, velká obytná místnost s roz kládacím gaučem (1-2 přistýlky), jídelním stolem a TV, vy bavená kuchyň a koupelna s WC. Apartmán má velký balkon s po sezením a nabízí krásný pohled na moře a ostrov Krk. Na zahradě je klientům k dispozici sprcha a krb.
Apartmán pro 6-7 osob (A/6): Nový luxusní apartmán tvoří tři samostatné 2 lůžkové ložnice, vybavená kuchyň s velkým jídelním stolem a TV, koupelna a dvě WC. Apartmán má dva balkony - jeden velký s posezením a druhý menší, oba s krásným pohledem na moře a ostrov Krk. Na zahradě je klientům k dispozici sprcha a krb.

Stravování

Individuální, kuchyňky v apartmánech jsou pro vaření velmi dobře vybavené

Doprava

možnost autobusové dopravy z Prahy a Brna
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/chorvatsko/klenovica-apartmany-meia-151061/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz