Medulin - Belvedere Park Plaza hotel **** - pokoje Superior

Hotel Park Plaza Belvedere se nachází v turistickém středisku Medulin, přímo u pobřeží, asi 10 km od centra města Pula. V pořadí směrem od městečka třetí hotel, ale největší a nejlépe vybaven i s bezbariérovým přístupem.
Hotel je kompletně zrekonstruovaný a nabízí moderně zařízené jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky typu Standard, Superior a rodinné pokoje. Všechny pokoje mají LCD-SAT/TV, telefon, trezor, minibar, kávovar, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI. Některé pokoje na mořskou stranu a do parku mají balkony - viz ceník. Do pokoje Standard není možno umístit přistýlku nebo dětskou postýlku.
Hostům je k dispozici recepce, lobby bar s možností připojení na internet, aperitiv bar, restaurace, kafé bar s terasou u bazénu, prodejna suvenýrů, kadeřnický salón, sauna, masáže, wellness centrum, posilovna, směnárna, samoobsluha, ambulance. Klimatizované jsou společné prostory hotelu. Hotel má velký vnitřní bazén s mořskou vodou, venkovní bazén a dětský bazén, také s mořskou vodou. Hotel zajišťuje bohaté animaci pro děti a dospělé.
Pláže oblázkové, kamenité s pozvolným vstupem do moře a betonová plata na slunění jsou přímo před hotelem vzdálené 100 m. Písečná pláž je vzdálena cca 500 metrů od hotelu. Pro děti jsou zde houpačky a prolézačky.
Ke sportovnímu vyžití hosté mohou využít tenisové dvorce, 6 fotbalových hřišť, hřiště pro míčové hry, dráha pro lehkou atletiku, stolní tenis, minigolf, střelnice, paintball, plážový volejbal, vodní sporty. Možnost zapůjčení jízdních kol a automobilu.
Diskotéka a letní terasa s hudbou je vzdálená cca 800 m od hotelu. Autobusová zastávka je vzdálena cca 1 km. Autobusové spojení do Puly cca každou hodinu.

Poloha: do 200 m od moře

Vybavení: klimatizován celý hotel.

Sport a zábava: animace pro děti, animace pro dospělé, posilovna, hřiště fotbalové, tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, střelnice, dráha pro lehkou atletiku, paintball.

Domácí zvířata nejsou povolena !

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko - ZDARMA !!!

Dětská postýlka (na předchozí vyžádání) - ZDARMA

U pokoje Standard není možná přistýlka, mají 15-17 m2, přistýlky jsou možné pouze v pokoji Superior nebo rodinném.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.3.2017 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

TATO SLEVA JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY.
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře