Belvedere apartmány **+


Apartmány Belvedere se nacházejí v místě Seget-Vranjica, cca 5 km od města Trogir. Jsou umístěné kaskádovitě ve svahu, obklopeny subtropickou vegetací. Apartmány jsou na konci stejnojmenného kempu. Ten je na pokraji splitského zálivu s pohledem většinou na otevřené moře. Apartmány jsou nově vybavené… více


cena od: 11 250 cena je včetně povinných příplatků

Nezávazně rezervovat

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 20.05.2017
Číslo zájezdu: 157626
Pořadatel: 101 CK ZEMEK, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Cena zahrnuje

  • 7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
  • veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
  • lůžkoviny
  • výměna ručníků 2x týdně
  • závěrečný úklid
  • klimatizace
  • WI-FI připojení k internetu
  • využití bazénu
  • parkovné

Seget Vranjica (Trogir) - Belvedere apartmány **+

Apartmány Belvedere se nacházejí v místě Seget-Vranjica, cca 5 km od města Trogir. Jsou umístěné kaskádovitě ve svahu, obklopeny subtropickou vegetací. Apartmány jsou na konci stejnojmenného kempu. Ten je na pokraji splitského zálivu s pohledem většinou na otevřené moře.
Apartmány jsou nově vybavené a prostorné. Všechny apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň, SAT/TV, TEL, terasu nebo balkon, sociální zařízení, klimatizaci.
Typ A - velikost cca 33 m2 + terasa 10 m2, 1 ložnice se 2 lůžky, denní místnost se 2 přistýlkami (rozkládací gauč vhodný pro jednu dospělou osobu a jedno dítě do 12 let nebo pro 2 děti do 12 let).
Typ B - velikost cca 43 m2 + 5 m2 balkon, 2 ložnice po dvou lůžkách, denní místnost se 2 přistýlkami (rozkládací gauč - stejný jako u typu A).
U apartmánů je parkoviště. Hostům je k dispozici restaurace na pláži s hudebními večery, pizzerie, bar, supermarket, recepce, směnárna. Středisko má bazén.
Pro děti je zde dětské hřiště. Pláže jsou oblázkové, betonová plata, vzdálené cca 100 m. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, nabídka vodních sportů a další. Středisko organizuje animaci pro děti i dospělé v termínu 1.4. - 30.9.

Poloha: do 250 m od moře

Vybavení: směnárna, pizzerie, restaurace a lá carte, obchod s potravinami, dětské hřiště, supermarket, večerní hudba.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry.

Přistýlka (3.+ 4. lůžko v apt 1/2+2 a 5.+ 6. lůžko v apt 1/4+2) je rozkládací gauč určený pro 1 dospělou osobu a dítě do 12 let nebo pro dvě děti do 12 let.

Možnost připlacení snídaní.


AKC - EARLY SUMMER - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10% v termínech 3.6.-17.6.2017. Sleva se nesčítá s časovou slevou.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.02.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % PRO TERMÍNY POBYTU DO 24.6. A OD 16.9. A SLEVU 5 % PRO TERMÍNY POBYTU 24.6.-16.9.2016 !!! Slevy se nesčítají.


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/chorvatsko/seget-vranjica-apartmany-belvedere-157626/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz