Zadar - Donat hotel *** all inclusive

Hotel Donat je umístěn v komplexu Borik, v borovém háji přímo u moře. Hotel je propojen zastřešenou centrální pasáží s hotelem Puntamika, s kterou dnes tvoří jeden celek. Každá hotelová budova má vlastní výtah.
Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky a také rodinné pokoje pro 4-5 osob, které mají 2 ložnice, malou kuchyňku s lednicí (viz ceníková tabulka). Všechny pokoje mají SAT/TV, telefon, klimatizaci. Většina pokojů má balkon s pohledem na moře (nezaručujeme).
Hotel je plně klimatizován, má restauraci, aperitiv bar, terasu, kompletně vybavený kongresový sál pro 350 osob. V přední budově je all inclusive bar a v zadní budově je all inclusive restaurace.
Pouze několik kroků vás dělí od 1,7 km dlouhé zátoky, v které najdete pláže oblázkové a písčité s pozvolným vstupem do moře. Je zde jeden venkovní bazén se sladkou vodou s mělčí částí pro děti. Probíhá zde bohatá animace pro dospělé i děti s aktivním sportovním programem, večerní show, hry a různé soutěže. Pro děti od 3 do 14 let je zde „Falky-Land“ (dětský svět), s dětským hřištěm spojeným s venkovním dětským bazénem, také pořádá pro děti různé zábavné programy.
Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, kuželky, aerobik, půjčovna jízdních kol, bohatá nabídka vodních sportů, potápění, škola potápění („Extra Divers Worldwide“). Wellness centrum můžete navštívit v hotelu Club Funimation.
Služby all inclusive začínají v den nástupu od 15.00 hod. a končí v den odjezdu do 10.00 hod.

Poloha: do 200 m od moře

Vybavení: bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, terasa, dětské hřiště, konferenční místnost.

Sport a zábava: animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, kuželky, aerobic, škola potápění, tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, potápění.

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! Sleva platí pouze pro termíny od 20.5.-17.6. a 9.9.-30.9.2017 !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.


DÍTĚ DO 7 LET NA PŘISTÝLCE SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI - ZDARMA !!!

DÍTĚ DO 7 LET NA PŘISTÝLCE V RODINNÉM POKOJI (3.,4.,5.lůžko) SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI - ZDARMA !!!

Domácí zvířata nejsou povolena !
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře