Alsaská pohádka o víně


Málokde v Evropě se podařilo tak stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku, o tom svědčí i zvyky a svátky. Čeká vás krásná příroda Vogéz, turistika vysoko nad jezery i mezi vinohrady, krásná hrázděná městečka, tradice města Colmar a Štrasburk a alsaská slavnost roku – průvod trubačů a alegorických vozů… více


cena od: 5 590 cena je včetně povinných příplatků

Nezávazně rezervovat

Délka zájezdu: 5 dní
Nejbližší odjezd: od 31.08.2017
Číslo zájezdu: 7067
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 2x ubytování v hotelu
  • průvodce

Alsaská pohádka o víně

Málokde v Evropě se podařilo tak stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku, o tom svědčí i zvyky a svátky. Čeká vás krásná příroda Vogéz, turistika vysoko nad jezery i mezi vinohrady, krásná hrázděná městečka, tradice města Colmar a Štrasburk a alsaská slavnost roku – průvod trubačů a alegorických vozů. Ochutnáte alsaské speciality: víno, sýr a tarte flambée.

Program

  • 1. den: Odjezd z Prahy v pozdních večerních hodinách.
  • 2. den: ŠTRASBURK (UNESCO), „křižovatka Evropy“, katedrála, čtvrť s kanály „Petite France“, OBERNAI, rodiště patronky Alsaska sv. Otýlie, zachovalé středověké centrum s hrázděnými domy, hrad Haut-Koenigsbourg.
  • 3. den: Město THANN s gotickým kostelem, procházka mezi vinohrady, vyhlídková cesta na GRAND BALLON, nejvyšší vrchol Vogéz, turistika nad jezery LAC BLANC a LAC VERT, ÉGUISHEIM, středověké město s hradem a ulicemi do kruhu, ochutnávka vína a sýru münster, hrázděné město KAYSERSBERG, fakultativně večeře - alsaská specialita tarte flambée se salátem a dezertem. TURCKHEIM, malebné městečko s večerním překvapením.
  • 4. den: COLMAR, čtvrť „Malé Benátky“, hrázděné domy plné květů, projížďka lodí po kanále, RIQUEWIHR, nejkrásnější ves na vinné stezce, RIBEAUVILLÉ, půvabné městečko na úpatí tří hradů, slavnost trubačů s průvodem alegorických vozů a rytířů na koních.
  • 5. den: Návrat do Prahy časně ráno.

Alternativní zájezdy

ALPENROSE - ZIMA

5 dní , autokarem, od

Poloha: 1200 m od lanovek Vybavení: kulečník, stolní fotbal , elektronické šipky, WiFi, parkovací…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/francie/alsaska-pohadka-o-vine-7067/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz