Zájezd č. 145159

Cannes - Hotel Best Western Cannes Riviera ****Hotel v provensálském stylu, poblíž Palais du Festival, známého díky mezinárodnímu filmovému festivalu.

Poloha: cca 250 m od centra. Cca 200 m od romantického starého města s úzkými uličkami a řadou výborných, útulných restaurací, kde si každý přijde na své.

Pláž: veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem, vzdálena cca 700 m.

Vybavení: velmi stylový, klimatizovaný hotel se 63 pokoji. Společenská místnost s barem, patio, romantická vinárna s velkoplošnou projekční ve sklepním podloubí a 2 výtahy. Na střeše hotelu se nachází bazén (cca 4 x 8 m, otevřený cca 1.4.–30.10.) se zařízenou terasou na opalování a barem u bazénu. Zde si můžete vychutnat nádherný výhled na široký záliv až k červenohnědým skalám masívu Esterel u městečka St. Raphael a historické centrum Cannes s charakteristickým pahorkem, na němž se tyčí starý románský kostel.

Internet : WiFi zdarma.

parkování: podzemní garáž cca 19 €/den (dle dostupnosti);
domácí zvíře: ne;
lázeňská taxa: cca 1,60 € osoba/den, platba na místě;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 25.3.-27.3. denně/2 noci, 27.6.-30.6. a 5.12.-7.12. denně/3 noci,
platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Stravování: snídaně

snídaně: formou bufetových stolů.

Ubytování: hotel ****

pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, trezorem a klimatizací. Pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Stejné vybavení jako A2A.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.