Paříž a zámky na Loiře

  • ubytování: hotelubytování: hotel
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 1. ledna 0001
od 5 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Náš již tradiční zájezd jsme trochu pozměnili a zaměřili se více na poznávání krásné oblasti zámků na Loiře, které patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny. Celý popis ...

květen 2017

16.05. - 21.05.2017 úterý - neděle
vlastní autokarem
5 990 Kč
cena za 6 dní (3 noci)

září 2017

19.09. - 24.09.2017 úterý - neděle
vlastní autokarem
5 990 Kč
cena za 6 dní (3 noci)

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 3x ubytování v hotelu

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
  • 3x snídaně (příplatek: 450 Kč)

Paříž a zámky na Loiře

Náš již tradiční zájezd jsme trochu pozměnili a zaměřili se více na poznávání krásné oblasti zámků na Loiře, které patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den: Celodenní prohlídka Paříže - pravý břeh Seiny s nádhernými bulváry, Champs Elysees, oblast Louvre, Centre George Pompidou, Ile de la Cité, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrť, Panteon aj.
3. den: Okruh - zámky na Loiře . Chambord - monumentální zámek, největší v oblasti Loiry, který si nechal vybudovat král František I. Blois - starobylé městečko se zámkem, sídlo vévodů orleánských. Cheverny - zámek z doby Jindřicha IV. a Ludvíka XIII. vybudovaný v jednoduchém, ale klasickém stylu.
4. den: Okruh po zámcích na Loiře. Villandry - zámek s jedinečnými renesančními zahradami, které jsou nejpřitažlivější ze všech, úžasné ornamenty tvořené nejen květinami, ale i zeleninou a kořením. Azay-le-Rideau - mistrovské dílo renesanční architektury. Chenonceaux - nádherný renesanční zámek s malebnými zahradami, zámek šesti žen.
5. den: VERSAILLES - sídlo francouzských králů. Dokončení prohlídky Paříže - levý břeh Seiny, Eiffelova věž , Invalidovna, pro zájemce možnost prohlídky Musee d'Orsay nebo galerie Louvre. Večerní Paříž - Montmartre a Moulin Rouge.
6. den: Příjezd do Prahy v poledních hodinách.
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.