Poznávací zájezd Francie Paříž Advent Last moment

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 1. ledna 0001
od 2 190 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Advent v Paříži LAST MOMENT, 4 denní zájezd Poznávací zájezd Paříž - vyjímečná příležitost poznat Paříž v Adventním čase za luper last moment cenu. Čtyřdenní poznávací zájezd do Paříže Vám umožní poznat všechny její krásy. Navštívíte a zažijete to nejlepší co Paříž svým návštěvníkům nabízí - Louvre, Eiffelovu věž, Invalidovnu, Champs Ellysées, náměstí Svornosti, Notre Dame a další skvosty. Můžete zažít romantickou projížďku lodí po Seině, zažít francouzskou kuchyni a nasát atmosféru jednoho z nejromantičtějších míst na zeměkouli. Profesionální průvodce Vám umocní Vaše zážitky, rozšíří obzory a bude Vám ve Vašem poznávání nápomocen. Celý popis ...

prosinec 2015

03.12. - 06.12.2015 čtvrtek - neděle
snídaně autokarem
Sleva 45%3 980 Kč 2 190 Kč
cena za 4 dny (1 noc)

Cena zahrnuje

 • doprava
 • přepravní poplatky
 • 1x ubytování nový hotel F1
 • pojištění CK
 • profesionální průvodce

Cena nezahrnuje

 • snídaně 125,- Kč / 1 snídaně
 • kapesné, vstupy cca 35 Euro
 • pojištění léčebných výloh 29,- Kč/os./den

Poznávací zájezd Francie Paříž Advent Last moment

Advent v Paříži LAST MOMENT, 4 denní zájezd
Poznávací zájezd Paříž - vyjímečná příležitost poznat Paříž v Adventním čase za luper last moment cenu.

Čtyřdenní poznávací zájezd do Paříže Vám umožní poznat všechny její krásy. Navštívíte a zažijete to nejlepší co Paříž svým návštěvníkům nabízí - Louvre, Eiffelovu věž, Invalidovnu, Champs Ellysées, náměstí Svornosti, Notre Dame a další skvosty. Můžete zažít romantickou projížďku lodí po Seině, zažít francouzskou kuchyni a nasát atmosféru jednoho z nejromantičtějších míst na zeměkouli.
Profesionální průvodce Vám umocní Vaše zážitky, rozšíří obzory a bude Vám ve Vašem poznávání nápomocen.

Stravování: snídaně

Snídaně v hotelu Formule 1 za příplatek

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy, FM, NJ, Příbor, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Praha, Plzeň – časy budou upřesněny dle nástupních míst.Doprava: je realizována zájezdovými autokary s WC, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).

Ubytování: hotel

Ubytování v hotelu Formule 1 ve třílůžkových nebo dvoulůžkových pokojích.

Program zájezdu

1. den: Odjezd.
Odjezdy z ČR po trase z Ostravy přes den, přejezd přes Německo do Francie.
2. den: Poznávací program v Paříži - první den.
Příjezd v ranních hodinách, prohlídka historického centra, Vítězný oblouk, Champs Elyssées, náměstí Concorde, Radnice, kulturní Centre Pompidou, náměstí Pigalle, kabaret Moulin Rouge, Les Halles, kostel St. Eustach, Justiční palác. Latinská čtvrť: Panthéon, universita Sorbonna, Lucemburská zahrada. Večerní Montmartre. Odjezd na hotel. Přesný průběh programu oznámí průvodce před započetím prohlídky.
3. den: Poznávací program v Paříži, druhý den.
Eiffelova věž, Martovo pole, Invalidovna resp. její část Église du Dome, kde je hrobka Napoleona, jehož ostatky sem byly přivezeny z Elby, Alexandrův most, zahrady Tuilleries. Návštěva muzea Louvre, galerie umělecké galerie v bývalém nádraží d´Orsay s díly proslulých impresionistů. La Défense - supermoderní čtvrť s La Grande Arche. Podvečerní projížďka lodí po Seině (fakultativně). Odjezd z Paříže ve večerních hodinách. Přesný průběh programu oznámí průvodce před započetím prohlídky.
4. den: Návrat.
Příjezd domů, výstupy po trase přes den.
Pořadatelem zájezdu je Cestovní Kancelář A21