Přímo na pláži uprostřed krásné zahrady. V blízkosti městečka Nice.

Poloha: mezi městy Nice a Antibes (obě vzdálena cca 6 km). Elegantní přístav jachet Marina–Baie–des–Anges s mnoha restauracemi, bary, butiky a velkým nákupním centrem cca 300 m.

Pláž: přímo na soukromé oblázkové pláži. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 12 €/den). Plážový bar.

Vybavení: oblíbený klimatizovaný hotel se 48 pokoji na 2 podlažích. Recepce s trezory k pronajmutí (cca 8 €/pobyt), restaurace (na pláži), bar, výtah. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén (cca 150 m2) s dětským koutkem. Terasa na opalování. Velká louka s lehátky (zdarma, podle dostupnosti).

Sport a zábava: Sport/aktivity : za poplatek: půjčovna kol (cca 5 €/h.), základna vodních sportů s téměř všemi sportovními možnostmi na pláži, cca květen - září. Tenis (cca 3 km).

Internet : WiFi v celém hotelu za poplatek (cca 3 €/pobyt).

Pro děti : dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Max. počet osob nesmí být překročen.

parkování: parkoviště zdarma, dle dostupnosti;
domácí zvíře: malé, cca 8 €/den, platba na místě;
lázeňská taxa: cca 1,10 €/den/os., platba na místě;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 31.7.–27.8. denně/3 noci;
platba na místě: VISA, MasterCard, American Express.

Stravování: polopenze

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře výběr z menu o 3 chodech. Večeře se v hlavní sezóně (červenec–srpen) podává v zastřešeném plážovém baru, mimo hlavní sezónu ve vedlejší restauraci (cca 50 m).

Ubytování: hotel ***

dvoulůžkové pokoje (A2A): s telefonem, sat. TV, minibarem, individuální klimatizací, vanou nebo sprchou, WC, na stranu do krajiny. Dvoulůžkové pokoje (A2B). stejné vybavení jako A2A, navíc s balkonem nebo terasou, na stranu k moři. Bezbariérové pokoje: na vyžádání.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.