Holandsko Amsterdam, Květinové korzo, Keukenhof,…


FIRST MOMENT Poznávací zájezd do Holandska - KVĚTINOVÉ KORZO - země květin a unikátních památek, na kterém zažijete: - KRÁSY AMSTERDAMU s vodními kanály, úžasnými pamětihodnostmi, architekturou a unikátními muzei s díly slavných mistrů, ale také proslulou Čtvrť červených luceren, brusírnu diamantů nebo… více


cena od: 4 890 cena je včetně povinných příplatků

Nezávazně rezervovat

Délka zájezdu: 5 dní
Nejbližší odjezd: od 20.04.2017
Číslo zájezdu: 151105
Pořadatel: Cestovní Kancelář A21

Slevy

 • Sleva First Minute!

Cena zahrnuje

 • dopravu zájezdovým autobusem
 • přepravní poplatky
 • 2x ubytování v hotelu***
 • pokoje s vlastním příslušenstvím
 • 2x snídaně v hotelu
 • služby zkušeného průvodce
 • pojištění CK

Holandsko Amsterdam, Květinové korzo, Keukenhof, Zaanse Schans, Antwerpy, atd. first moment

FIRST MOMENT Poznávací zájezd do Holandska - KVĚTINOVÉ KORZO - země květin a unikátních památek, na kterém zažijete:

- KRÁSY AMSTERDAMU s vodními kanály, úžasnými pamětihodnostmi, architekturou a unikátními muzei s díly slavných mistrů, ale také proslulou Čtvrť červených luceren, brusírnu diamantů nebo projížďku lodí po Grachtech (kanálech), kterými je Amsterdam protkaný.

- KVĚTINOVÉ KORZO - unikátní festival květin - JEN V TOMTO JEDINÉM TERMÍNU V ROCE!

- PROHLÍDKU UNIKÁTNÍHO SKANZENU ZAANSE SCHANS s větrnými mlýny a množstvím starobylých budov z různých koutů Holandska, včetně sýrárny, kde si můžete zakoupit proslulé lahodné holandské sýry.

- NÁVŠTĚVU NEJVĚTŠÍHO KVĚTINOVÉHO PARKU EVROPY - KEUKENHOF s miliony rozkvetlých květin

- zastavíme se také v DELFTU a v ROTTERDAMU, kde můžete zažít doslova NEBESKÉ VÝHLEDY z věže EUROMAST, kam vás vyveze výtah až do SAMOTNÉHO NEBE!

- závěrem se zastavíme v ANTVERPÁCH, odkud odjedeme domů.

UBYTOVÁNÍ V HOTELU *** se SNÍDANĚMI, ZKUŠENÝ PRŮVODCE a DOPRAVA POHODLNÝM AUTOBUSEM s klimatizací, toaletou a občerstvením.


KVĚTINOVÉ KORZO je každoroční světoznámý festival květin.

Poznáte historický skanzen Zaanse Schans, který je obrazem Holandska 17. a 18. století a legendární.
Můžete se těšit na lány tulipánů, největší květinový park Keukenhof, větrné mlýny, lahodné sýry, nádherné diamanty či unikátní umělecká díla světových mistrů.

Ubytování

UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI V HOTELU*** dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím na pokoji (vlastní koupelna a WC), popř. třílůžkové pokoje na vyžádání.

Stravování

Bufetové snídaně v hotelu.

Doprava

Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava, Praha. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě s CK.Doprava: je realizována zájezdovými autokary s klimatizací, toaletou a občerstvením.

Program

 • 1. den: čtvrtek 20.4.
  v odpoledních hodinách odjezd z ČR, nástupy z Ostravy (kolem 15.hod.) směrem do Olomouce, Brna, Prahy.
 • 2. den: pátek 21.4. Prohlídka skanzenu Zaansee Schans s větrnými mlýny, typickými holandskými domy, ukázkou výroby dřeváků a sýrů, které si zde můžete zakoupit. Celodenní prohlídka Amsterdamu s průvodcem i osobní volno, prohlídka unikátních architektonických skvostů, možnost návštěvy Rijksmusea proslulého především díly holandských mistrů, návštěva květinového trhu, blešího trhu, možnost projížďky lodí po kanálech, tzv. grachtech, návštěva brusírny diamantů, atd. Přejezd na ubytování a nocleh v hotelu.
 • 3. den: sobota 22.4.
  Snídaně v hotelu, odjezd na Květinové korzo, velkolepý průvod alegorických vozů vytvořených z tisíců řezaných květů. Původně se jednalo pouze o prezentaci konce jarní květinové sezóny. Dnes patří tato slavnost k tomu nejkrásnějšímu, co můžete v Holandsku spatřit. Květinové korzo začíná ráno v Noordwijku a pokračuje celý den až do Haarleemu, kde večer končí. Odpoledne Návštěva Keukenhofu, unikátního květinového parku rozkládajícího se na ploše 20 hektarů, který je největším květinovým parkem v Evropě se 6 milióny květin, překrásnými jezírky a potůčky, tematickými zahradami a výstavami v pavilonech. Kromě nekonečných lánů tulipánů zde uvidíte především begonie, mečíky, chryzantémy, jiřiny, růže a také exotické rostliny. Zastávka v Delftu a v Rotterdamu, kde můžete vystoupat na věž Euromast ve speciálním výtahu doslova do oblak! Přejez do hotelu. Nocleh v hotelu.
 • 4. den: neděle 23.4.
  Snídaně v hotelu, přejezd do Belgie, prohlídka Antverp a odjezd domů. Příjezdy v Čechách ve večerních hodinách, na Moravě v nočních hodinách v noci z neděle na pondělí.
 • 5. den: Příjezdy na Moravě v nočních hodinách v noci z neděle na pondělí.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/holandsko/holandsko-amsterdam-kvetinove-korzo-keukenhof-151105/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz