Holandsko - květinové korzo

  • ubytování: hotelubytování: hotel
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 21. dubna 2017
od 5 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Holandsko proslulo po květě svými květinovými parky a také slavnou burzou v Alsmeer, odkud se květiny distribuují do celého světa. Navíc se zde každý rok koná pravidelně v dubnu slavné květinové korzo, kde se představí desítky alegorických vozů s nejrůznějšími motivy. Celý popis ...

duben 2017

21.04. - 25.04.2017 pátek - úterý
vlastní autokarem
5 990 Kč
cena za 5 dní (2 noci)

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 150 Kč)

Holandsko - květinové korzo

Holandsko proslulo po květě svými květinovými parky a také slavnou burzou v Alsmeer, odkud se květiny distribuují do celého světa. Navíc se zde každý rok koná pravidelně v dubnu slavné květinové korzo, kde se představí desítky alegorických vozů s nejrůznějšími motivy.

Program zájezdu

1. den: Odjezd ve večerních hodinách.
2. den: KEUKENHOF – prohlídka krásného květinového parku na ploše 28 ha a výstavy květin ve sklenicích, „KVĚTINOVÉ KORZO“ – průvod alegorických vozů z květin. Nocleh.
3. den: ENKHUIZEN, návštěva muzea v přírodě v ZUIDERZEE s ukázkou starých řemesel a života v Holandsku, ALKMAAR – prohlídka města, ZANDAM - prohlídka skanzenu ZAANSE SCHANS – větrné mlýny, typické holandské domy, ukázky výroby dřeváků a sýrů, krátká zastávka ve VOLENDAMU.
4. den: AMSTERDAM (UNESCO) – prohlídka města - budova Váhy, Dvůr Bekyní, náměstí Dam, královský palác, muzeum voskových figurín, projížďka lodí po grachtech, večer odjezd zpět do ČR.
5. den: Příjezd v ranních hodinách.
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.