Země tulipánů – Květinové korzo


Aalsmeer - Alkmaar - Zaanse Schans - Amsterdam - Volendam - park Keukenhof - květinové korzo Květiny a Holandsko patří nerozlučně k sobě. Holandské parky prosluly po celém světě, stejně tak i burza květin v Aalsmeeru. Země tulipánů, větrných mlýnů, sýrů, kanálů a fantastického květinového korza, podívaná,… více


cena od: 6 164 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd je vyprodán

Délka zájezdu: 5 dní
Nejbližší odjezd: od 19.04.2017
Číslo zájezdu: 3765
Pořadatel: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Cena zahrnuje

  • 2 ubytování
  • 2 snídaně
  • dopravu luxusním autokarem
  • služby českého průvodce
  • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
duben 2017
19.04. (st) - 23.04. (ne) Praha 5 dní / 2 noci 6 164 Kč

Alternativní zájezdy

Malebná Mosela a Porýní s návštěvou Cách

5 dní , autokarem, od 5.7.2017

údolím nekonečných vinic, prastarých měst a středověkých hradů Mohuč - Boppard - Loreley - Koblenz - Maria Laach…

od 7 490

Paříž - kouzelné město

6 dní , autokarem, od 25.5.2017

Notre Dame - Centre Pompidou - Louvre - Eiffelova věž - Champe Elysées - Montmartre - La Défense - Versailles -…

od 6 990

Země tulipánů – Květinové korzo

Aalsmeer - Alkmaar - Zaanse Schans - Amsterdam - Volendam - park Keukenhof - květinové korzo

Květiny a Holandsko patří nerozlučně k sobě. Holandské parky prosluly po celém světě, stejně tak i burza květin v Aalsmeeru. Země tulipánů, větrných mlýnů, sýrů, kanálů a fantastického květinového korza, podívaná, při které byste neměli chybět.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v Amsterdamu v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce. V případě včasného přihlášení do 2 měsíců před odjezdem se zájmem o doobsazení nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.

Doprava

Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Svitavy, Litomyšl, V.Mýto, Holice (Chrudim), Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady

Program

  • 1. den: Odjezd z ČR v podvečerních hodinách.
  • 2. den: Ráno návštěva největší květinové burzy květin na světě v Aalsmeeru , jež si vydobyl renomé nejvýznamnějšího nizozemského střediska pěstování květin. Zbytek dne bude patřit korunovačnímu městu Nizozemska Amsterdamu – květinový trh, historie, památky, náměstí Dam, brusírna diamantů. Možnost fakultat. projížďky lodí po grachtech nebo návštěva světoznámých muzeí Van Gogh Museum či Rijksmuseum.
  • 3. den: Návštěva tradičního alkmaarského sýrového trhu na náměstí Waagplein v Alkmaaru , kde dodnes fungují staré sýrařské cechy. 30.000 kg Goudy, Edamu a Leidenu v podobě velkých navoskovaných kol, nosiči v pestrobarevných čapkách, dřevené povozy, nenapodobitelné kouzlo. Turistické srdce kraje - půvabný obydlený skanzen s dřevěnými domy a větrnými mlýny v Zaanse Schans s ukázkou výroby dřeváků. Volendam – historické rybářské městečko láká svou atmosférou turisty z celého světa. K největším atrakcím města patří tradiční kroj, dřevěné domky a malé grachty. Prohlídka je spojená s návštěvou sýrové farmy s možností degustace a nákupu sýrů. Návrat na ubytování.
  • 4. den: Snídaně.Celý den strávíme ve světově proslulém, největším a nejslavnějším květinovém parku Holandska Keukenhofu , kde každý rok na 32 ha vykvete kolem 6 milionů cibulovin, hlavně tulipánů, narcisů a hyacintů. Právě v dubnu bude vše v plném květu a bude zde i bohatý doprovodný program (aranžování, výstavy). Během dne kolem parku projede světově proslulé Květinové korzo – přehlídka alegorických vozů vytvořených pouze z květin, na které zde čekají davy příznivců neopakovatelného díla. V podvečerních hodinách odjezd domů.
  • 5. den: Dopoledne příjezd do ČR.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/holandsko/kvetinove-korzo-3765/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz