Indie - poznání a golf

Poznejte kulturní dědictví a jedinečnou přírodu této rozmanité země a zahrajte si golf na prvotřídních hřištích! Budete překvapeni luxusními palácovými hotely a vřelou pohostinností místních obyvatel, kteří udělají vše, co vám na očích uvidí.

Indie je velmi rozmanitá země. Díky své obrovské rozloze má co nabídnout téměř každému. Na severu se do výšky tyčí majestátné vrcholky Himalájí, tvořící nádhernou nedotčenou vysokohorskou krajinu. Střední Indie je naopak proslulá bujnou zelení, ve které žije vzácný tygr a můžete zde zažít to pravé safari. Na své si zde přijdou i milovníci plážové dovolené - jih Indie je lemován nádhernými písečnými plážemi omývanými hřejivým oceánem. Celá země je poseta nádhernými hinduistickými chrámy a honosnými paláci.

Každý golfista zde bude jako v ráji. Golfových hřišť je v Indii opravdu mnoho a svou kvalitou se řadí k opravdové špičce ve světě. Na své si zde přijdou také ti, kteří prahnou po relaxaci a odpočinku. Místní lázně jsou vyhlášené - zejména ty, ve kterých se dodnes používají tradiční Ayurvédské metody.

Místní kultura je velmi pestrá a obyvatelé neskutečně pohostinní, vstřícní a milí. S dorozumíváním zde nemusíte mít jakékoli pochybnosti - běžně užívaným jazykem je zde angličtina, kterou všichni obyvatelé hovoří na velmi pokročilé úrovni. Aby taky ne - na území tohoto rozsáhlého subkontinentu existuje hned 16 úředních jazyků, mluveno je ale více než 1600 jazyky či dialekty. Ty jsou od sebe často tak odlišné, že spolu obyvatelé různých částí Indie hovoří raději anglicky.

Atraktivita této destinace v poslední době neustále roste. Objevte její kouzlo i vy! Indie se pyšní druhou nejrychleji rostoucí ekonomikou, hned po Číně. Zapomeňte tedy na veškeré předsudky o zaostalé zemi. Očekávat můžete moderní kulturu, luxus, kvalitní služby a vzdělanost, v kombinaci s neskutečnou pohostinností a mírumilovnými obyvateli.
  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Golf