Pisa - Florencie - Bologna - Řím


BOLOGNA - PISA - FLORENCIE - VATIKÁN - ŘIM Poznávací zájezd na kterém navštívíme univerzitní město Bologna, na náměstí Miracoli v Pise budeme obdivovat slavnou šikmou věž i jedinečné Baptisterium. Navštívíme perlu Toskánska Florencii s nádherným Dómem i Michelangelovou sochou Davida a podrobněji se budeme… více


cena od: 6 950 cena je včetně povinných příplatků

Nezávazně rezervovat

Délka zájezdu: 5 dní
Nejbližší odjezd: od 27.04.2017
Číslo zájezdu: 82626
Pořadatel: LIKIDIS TRAVEL, s.r.o.

Slevy

 • sleva 8% ze základní ceny zájezdu při zaplacení zálohy do 31.1.2017
 • sleva 4% ze základní ceny zájezdu při zaplacení zálohy do 28.2.2017

 • touroperátor: CK Rialto

Cena zahrnuje

 • dopravu klimatizovaným autobusem s WC, video
 • 3x ubytování v hotelu *** se snídaní
 • průvodce

Pisa - Florencie - Bologna - Řím

BOLOGNA - PISA - FLORENCIE - VATIKÁN - ŘIM

Poznávací zájezd na kterém navštívíme univerzitní město Bologna, na náměstí Miracoli v Pise budeme obdivovat slavnou šikmou věž i jedinečné Baptisterium. Navštívíme perlu Toskánska Florencii s nádherným Dómem i Michelangelovou sochou Davida a podrobněji se budeme věnovat památkám věčného města Řím, nevynecháme ani Vatikán...

Ubytování

3x ubytování v hotelu ***

Stravování

3x snídaně

Doprava

TRASA - Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc, (Kroměříž, Zlín), Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov


PŘÍPLATKY ZA SVOZY: z nástupních míst - Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek - 300 Kč/os-;
z nástupních míst - Nový Jičín, Hranice, Kroměříž, Zlín 200 Kč/os.
PŘI OBJEDNÁVCE zájezdu do 31.1.2017 svoz ZDARMA


Svozy mohou být zajištěny autobusem, mikrobusem nebo osobním autem dle počtu přihlášených osob. V případě menšího počtu osob z odjezdového místa je CK oprávněna svoz zrušit a klienti budou informováni o možnosti nejbližšího nástupního místa. Zrušení svozu není důvodem ke stornování celého zájezdu.

Program

 • 1. den: BOLOGNA: odjezd v časných ranních/nočních hodinách přes Rakousko do Itálie, pozdě odpoledne příjezd do města s nejstarší evropskou univerzitou Bologna – pěší prohlídka historického centra města vystavěného z červených pálených cihel, večer přejezd na ubytování u Florencie, nocleh.
 • 2. den: PISA – FLORENCIE: snídaně, dopoledne návštěva Pisy – pěší prohlídka památek v historickém centru Pisy na náměstí Miracoli s dómem, baptisteriem a zejména slavnou šikmou věží, odpoledne přejezd z Pisy do Florencie - prohlídka hlavního města Toskánska – perly renesance (paláce, kostely, dóm,…), k večeru přejezd na ubytování v oblasti Říma, nocleh.
 • 3. den: ŘÍM – VATIKÁN: snídaně, celodenní prohlídka Říma – dopoledne prohlídka Vatikánu včetně chrámu Sv. Petra - možnost prohlídky Vatikánských muzeí, odpoledne pěší prohlídka centra Říma - Andělský hrad, Justiční palác, Prezidentský palác na Quirinalu, náměstí Colonna se sloupem Marca Aurelia, fontána di Trevi, Španělské náměstí, kostel Sv.Petra v řetězech, Koloseum, Forum Romanum, Palatin, Konstantinův oblouk, Traianovo forum, Augustovo forum, třída Fori Imperiali - volno, večer návrat na hotel, nocleh.
 • 4. den: ŘÍM: snídaně, pokračování v prohlídce Říma - Piazza Venezia s památníkem V. Emanuella II., Kapitol, pěší procházka starou částí Říma - navštívíme Pantheon, náměstí Navona s Fontánou čtyř řek, tržiště Campo dei Fiori, nábřeží Tibery, Marcellovo divadlo, ostrůvek Tiberina, Fabriciův most, kostel Sv. Marie v Cosmedinu, Vestin chrám, Caracallovy lázně – volno, večer odjezd autobusem z Říma přes Itálii do Rakouska, noční přejezd.
 • 5. den: PŘÍJEZD DO ČR: příjezd v odpoledních hodinách do ČR.

Alternativní zájezdy

Flirt***

12 dní , autokarem, od 11.8.2016

Poloha: příjemný rodinný hotel s perfektní polohou v rezidenční čtvrti pouhých 150 m od pláže a 200 m od centra…

od 4 990

Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna

6 dní , autokarem, od 3.5.2017

Právě v této době, kdy je zde plno květů, pojďte s námi poznat několik italských a jednu švýcarskou zahradu, nechte…

od 7 046

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/italie/capri-neapol-vesuv-pompeje-vatikan-rim-82626/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz