Perly severní Itálie II


V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa, a zároveň se vykoupete na oblíbených plážích na východním pobřeží Itálie. Budete mít možnost si prohlédnout Benátky a vychutnat si jejich atmosféru, kochat se stále nádhernými městy severní… více


cena od: 10 990 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 96067
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Alternativní zájezdy

Itálie, Neapolský záliv

10 dní , autokarem, od 30.6.2017

Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Uvidíte slavné Pompeje, pohřbené…

od 10 790

Hotel Alpen Village

6,7 dní , autokarem, od 24.3.2017

Hotel ALPEN VILLAGE tvoří sedm třípodlažních budov, které jsou vzájemně propojeny chodbami. Jeho kapacita je 163…

od 9 890

Perly severní Itálie II

V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa, a zároveň se vykoupete na oblíbených plážích na východním pobřeží Itálie. Budete mít možnost si prohlédnout Benátky a vychutnat si jejich atmosféru, kochat se stále nádhernými městy severní Itálie (Verona, Ferrara). Při zpáteční cestě se podíváte i do nádherné horské oblasti severní Itálie - Dolomit.

Program

  • 1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách
  • 2. den: SIRMIONE – malebné městečko na jihu jezera LAGO DI GARDA vystavěné při termálních pramenech využívaných k léčení, s krásnou pobřežní promenádou mezi palmami. VERONA (UNESCO) – město Romea a Julie s vyhlášeným antickým amfiteátrem s vynikající akustikou, s řadou paláců významných rodů a kostelů s nádhernou výzdobou
  • 3. den: Pobyt u moře.
  • 4. den: FERRARA (UNESCO) – město s bohatou minulostí, středověkým centrem, s širokými ulicemi s mnoha renesančními paláci a zahradami. BOLOGNA – důležité univerzitní město s řadou historických památek, zvláště s charakteristickými středověkými věžemi. Evropské město kultury 2000.
  • 5. den: BENÁTKY (UNESCO) – světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů.
  • 6. den: Pobyt u moře.
  • 7. den: PADOVA – univerzitní město se stavbami z 12.- 15. století s obrovským náměstím se sochami a vodotrysky Prato della Vale a malebným starým městem a bazilikou Sv. Antonína. Průjezd nejhezčí partií východních Dolomit. CORTINA d’AMPEZZO – horské středisko, dějiště zimní olympiády 1956. JEZERO MISURINA – malebné jezero, na jehož severu se tyčí dominanta Tre Cime di Lavaredo.
  • 8. den: Příjezd v ranních hodinách.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/italie/perly-severni-italie-ii-96067/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz