Hezky situovaný komplex bungalovů, součást kempu Bella Italia.

Poloha: centrum města Peschiera cca 1 km. Známý a velmi oblíbený zábavní park Gardaland cca 4 km.

Pláž: jezero a pláž cca 200 m.

Vybavení: 308 bungalovů, restaurace, pizzerie, bar, místnost se sat. TV, supermarket. Plavecký bazén (cca duben až polovina září), lehátková křesla a slunečníky. Některá zařízení se nachází v areálu kempu Bella Italia a lze je bez omezení využívat. Velký bazénový komplex s 5 bazény se skluzavkami, oddělená část pro děti & koupací houba pro osvěžující sprchu (cca od poloviny května do poloviny září).

Sport a zábava: Sport/aktivity : stolní tenis. Basketbal/plážový volejbal, malé fotbalové hřiště. Za poplatek: 2 tenisové kurty, půjčovna kol a vodní sporty na pláži.

Internet : WiFi za poplatek.

Pro děti : animační program (cca konec března až začátek října), dětské hřiště a dětský bazén, dětská postýlka: do 3 let cca 2 €/den. Rezervace v CK. Platba na místě Max. počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

parkování: 1 parkovací místo na bungalov zdarma;
domácí zvíře: ne;
lázeňská taxa: platba na místě;
cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, topení, závěrečný úklid;
vzít s sebou: veškeré prádlo a utěrky. Nebo lze zapůjčit na místě (ložní prádlo cca 12 €/osoba/výměna, ručníky cca 4 €/osoba/výměna);
na místě se platí: kauce 100 €;
příjezd/min. délka pobytu: denně/3 noci,14.5.-17.6. denně/7 nocí, 18.6.-9.9. středa a sobota/7 nocí;
začátek/konec nájmu: 17-22/10 h.

Stravování: polopenze

bez stravy.

Ubytování: hotel ***+

bungalovy (F6F): třípokojové bungalovy, pro až 6 os., cca 40 m2. Bungalovy jsou vybaveny kuchyňským koutem (plynový sporák, chladnička, mikrovlnná trouba), jídelním koutem, sat. TV, sprchou, WC, klimatizací. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje (1 s oddělenými lůžky).


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.