Relaxace v Alpách – Dolomity – Cortina …


Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit… více


cena od: 9 990 cena je včetně povinných příplatků

Nezávazně rezervovat

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 01.07.2017
Číslo zájezdu: 47327
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Cena zahrnuje

 • doprava autobusem
 • 5x ubytování (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 5x polopenzi
 • průvodce

Relaxace v Alpách – Dolomity – Cortina d´Ampezzo

Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti strmých skalních domů, malebné modřínové lesy v údolích a průzračná horská jezera s odrazem skalních štítů. Kdo chce Dolomity lépe poznat, má zde možnost využít nepřeberné nabídky pestrých túr.

Program

 • 1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
 • 2. den: Lehký pěší výlet kolem nejromantičtějšího jezera nazývaného „perlou“ mezi jezery Dolomit LAGO DI BRAIES (PRAGSER WILDSEE), kde si vychutnáte pohledy na skalnaté velikány, které se zrcadlí v modrozelené hladině jezera a do údolí VAL DI FORE k chatě Grünwaldalm.
 • 3. den: Výjezd na sedlo MONTE CROSE (KREU-ZBERGPASS) do výšky 1 636 m, kde dříve vedla hranice s rakouským Tyrolskem. Odtud výlet na úbočí masivu Sextnerských Dolomit pod úchvatné skály SEXTNER ROTWAND. Výhledy do údolí SEXTNER TAL až k městečku Sexten a protější masiv Karnische Alpen.
 • 4. den: Návštěva horského střediska SAPPADA . Výlet vyhlídkovou cestou pod masivem M.SIERA. Podle situace možnost použití lanovky na Rif. Mt.Siera a odtud pokračování vyhlídkovou cestou zpět do Sappady k soutoku říček odkud pokračuje říčka F. Piave
 • 5. den: Výlet ze sedla PASSO TRE CROCI na severní stranu masivu SORAPISS k chatě RIF. TONDI a RIF FALORIA, odkud máme horské středisko Cortina d´Ampezzo „jako na dlani“.
 • 6. den: Výstup od jezera LAGO DI LANDRO romantickým údolím VALLE DELLA RIENZA, odkud se naskýtají pěkné výhledy na proslavené CIME DI LAVAREDO (DREI ZINNEN). Zdatnější mohou vystoupat k RIF. LOCATELLI pod vrchol Paternkofel. Mírná varianta vede údolím VAL DI RIMBIANCO až k jezeru LAGO DI MISURINA .
 • 7. den: Výjezd autobusem na PASSO FALZAREGO do výšky 2 105 m., které se nachází pod masivem LE TOFANE. Odtud výlet kolem jezera LAGO VAL DE LIMIDES na vrcholek NUVOLAO (2 574 m.), odkud jsou nádherné výhledy na západní stranu (na masiv Marmolady) i na východní stranu (na Cortinu d’Ampezzo). Cesta dolů vede kolem zajímavých přírodních útvarů CINQUE TORRI. Večer odjezd do Čech.
 • 8. den: Návrat do Čech v časných ranních hodinách.

Alternativní zájezdy

Srdce Dolomit – Marmolada, Sella Ronda, Latemar

8 dní , autokarem, od 17.6.2017

- vybrané lanovky v ceně Náš zájezd do Dolomit (UNESCO) v Itálii Vás zavede do romantické části těchto italských…

od 9 690

Alpy - výběr

7 dní , autokarem, od 3.7.2017

Zájezd se seniorskou slevou !!! Pohodové procházky nádhernou alpskou krajinou s jedinečnými výhledy.

od 9 690

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/italie/relaxace-v-alpach-dolomity-cortina-d-ampezzo-47327/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz