Marilleva / Folgarida - Residence KristallUpozornění: garážové stání:25 € / pobyt (pro bilo 4/5 Superior již v ceně)

Poloha: Marilleva 900, centrum - 50 m, skiareál Marilleva / Folgarida - 100 m, skibus - 50 m, Mezzana / centrum - 900 m

Vybavenost a služby: recepce, společenská místnost s TV, wi-fi připojení k internetu ve většině společných prostor, Nintendo Wii*, úschovna lyží a lyžařských bot, 2x výtah, vyhrazené parkoviště, garáže* (u bilo 4/5 Superior v ceně)

Sport a relaxace:

Výhody a nevýhody:

  • staronová součást našeho produktu opět v nevídaně příznivé cenové hladině
  • ideální lyžařská poloha nejen pár kroků od nástupní stanice lanovky místního skiareálu, ale i jako výchozí bod v údolí při výpravě za poznáváním dalších středisek
  • dostatečná kapacita částečně zrekonstruovaných apartmánů i pro větší skupiny
  • možnost zvýhodněného stravování v přilehlé restauraci
  • chybějící relaxační zázemí

Ubytování: apartmán

Pokoje: 1 až 2, lůžka: 2 až 5, vybavení: TV, fén, trezor a toustovač (jen u typologie Superior). Mono 2/3 - 20 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a případně rozkládacím křeslem na lůžko pro 1 osobu, sociální zařízení, zřídka společný balkon. Bilo 4/5 Standard - 30 m² - 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a případně rozkládacím křeslem na lůžko pro 1 osobu, sociální zařízení. Bilo 4/5 Superior - 40 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 skříňovými samostatnými lůžky a případně rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení, společný balkon.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je NEV - DAMA, a.s.