Toskánsko a Umbrie


Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu, vykoupete se v Trasimenském jezeře i na střeše hotelu. Pocítíte lahodnou chuť vína Chianti. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi. více


cena od: 9 790 cena je včetně povinných příplatků

Nezávazně rezervovat

Délka zájezdu: 7 dní
Nejbližší odjezd: od 25.09.2017
Číslo zájezdu: 7076
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • 4x ubytování v hotelu se snídaní
 • 2x večeři
 • průvodce

Toskánsko a Umbrie

Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu, vykoupete se v Trasimenském jezeře i na střeše hotelu. Pocítíte lahodnou chuť vína Chianti. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi.

Program

 • 1. den: Odjezd z Prahy v odpol. hodinách.
 • 2. den: SIENA (UNESCO), město patronky Toskánska , prohlídka s místním průvodcem, dóm, baptisterium, nejkrásnější náměstí světa, kouzelnou krajinou Crete Senesi - „toskánskou pouští“ do CHIANCIANO TERME, večerní lázeňské městečko.
 • 3. den: Návštěva etruského muzea v CHIUSI. ORVIETO, etruské město na kamenném ostrohu, lanovka, katedrála, studna sv. Patrika, etruské muzeum, TODI, město na skále s dómem ze 13. stol., večeře.
 • 4. den: AREZZO, rodiště významného podporovatele umělců Gaia Maecenase, římský amfiteátr, kostel San Francesco s freskami, dóm, vily Vasariho a Petrarky, pevnost Medicejských, CORTONA , křivolaké uličky, etruské hradby a muzeum, výhledy do kraje Valdichiana. PIENZA (UNESCO) - velkolepý plán ideálního renesančního města, Palazzo Piccolomini nebo malebné MONTEPULCIANO, proslavené vynikajícím červeným vínem, možnost ochutnávky.
 • 5. den: PERUGIE , město založené Etrusky, Palazzo dei Priori, krásná fontána ze 13. stol., středověké uličky a průchody, etruská hrobka Ipogeo Volumni, ASSISI (UNESCO), proslulé středověké poutní město sv. Františka a sv. Kláry, Giottovy a Lorenzettiho fresky, pohoda u Trasimenského jezera nebo městečko CASTIGLIONE DEL LAGO, večeře.
 • 6. den: FLORENCIE (UNESCO), perla Toskánska , prohlídka města s místním průvodcem: Santa Croce, Bargello, Piazza S. Firenze, Piazza del Duomo, katedrála, Piazza della Signoria, Palazzo Vecchio aj.
 • 7. den: Návrat dopoledne.

Alternativní zájezdy

Londýn a perly královské Anglie

5 dní , autokarem, od 9.5.2017

Pojeďte s námi poznávat nejen Londýn, jedno z nejpůsobivějších hlavních měst na světě, ale i monumenty a památky…

od 7 990

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/italie/toskansko-a-mysticka-umbrie-7076/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz