Nejkrásnější místa Jamajky (fly & drive) - 10 dní

Poznávací zájezd, 10 dní, 3* hotel, bez stravy

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním zapůjčeným automobilem.
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

TRASA: Montego Bay / Ocho Rios / Port Antonio / Kingston / Negril

Jamajka
Zavřete oči a přeneste se v rytmu reggae do koloniálního věku minulých století na exotický ostrov Jamajka. Jste obklopeni pestrobarevnou vegetaci, azurovým mořem, dlouhými plážemi s jemným pískem a přátelskými lidmi, se kterými popíjíte místní lahodný rum,nebo čerstvě upraženou kávu. Tento karibský ostrov díky své poloze nedaleko rovníku nabízí ideální počasí téměř po celý rok a je rájem potápěčů, surfařů a rybářů.
Hlavní město Kingston je ztělesněním rušného města s velkým množstvím kulturních nabídek, menší letoviska v severní části ostrova jako je Ocho Rios, Negril, Motego Bay či Port Antonio nabízí větší klid.

Negril
Negril – zdejší pláž je ohodnocená jako jedna z deseti nejlepších pláží na světě, naleznete zde místo na romantické procházky, příjemný odpočinek u průzračného moře, ale i bohatý noční život. Negril nemá vyhraněné centrum, středisko je rozptýleno podél celé pláže, větší koncentrace zábavních a stravovacích zařízení se nachází v jižní části střediska. Na jeho jižním okraji najdeme banky, nákupní středisko a tržiště. Uprostřed střediska je velká diskotéka „The Jungle“, nejznámější bar ostrova - Rick’s Café a nákupní středisko „Times Square“ s nepřeberným sortimentem suvenýrů. Na čtyřech místech střediska jsou přímo na pláži vybudována místa s každodenní živou produkcí hudby ve stylu reggae. Za pásmem pláží a hotelové zástavby se rozkládá mangrový národní park s výskytem krokodýlů a rezervace založená na ochranu místního druhu jamajských palem. Pět kilometrů za městem stojí prastarý romantický Negrilský maják chránící vody nejzápadnějšího výběžku Jamajky, je proslulý svými kouzelnými západy slunce. Z dalších atraktivit střediska nelze nezmínit dobře vybavené Scuba centrum nabízející služby pro potápěče a golfové hřiště. Oblíbenou zábavou je i jízda na koni, zejména k romantické zřícenině Whitehall, nebo jízda čluny na ostrůvek Booby Cay za pozorováním vzácných druhů vodního ptactva. Transfer z letiště trvá asi hodinu a půl.

Díky všem svým krásám, příjemnému prostředí a široké kulturní nabídce je Jamajka rozhodně jedním z nejlepších míst pro Vaši tropickou dovolenou.

  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: bez stravystrava: bez stravy
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Poznávací zájezdy