Bavorské hrady a zámky

 • ubytování: pensionubytování: pension
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 2. června 2017
od 2 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

V Bavorsku jsou mnohá místa nerozlučně spjata s osobností krále Ludvíka II., jenž sice jako vladař nic mimořádného nevykonal, zato vtiskl svého tvořivého ducha do řady staveb, které ho proslavily po celé Evropě. S řadou těchto mnohdy až překvapivě úchvatných objektů, zasazených do rozmanité bavorské přírody, se můžete seznámit na tomto zájezdu. Celý popis ...

duben 2017

29.04. - 01.05.2017 sobota - pondělí
snídaně autokarem
2 990 Kč
cena za 3 dny (1 noc)

červenec 2017

28.07. - 30.07.2017 pátek - neděle
snídaně autokarem
2 990 Kč
cena za 3 dny (1 noc)

Slevy

 • sleva pro děti do 12 let (sleva: -250 Kč)

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 1x ubytování (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 1x snídani

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 90 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 690 Kč)

Bavorské hrady a zámky

V Bavorsku jsou mnohá místa nerozlučně spjata s osobností krále Ludvíka II., jenž sice jako vladař nic mimořádného nevykonal, zato vtiskl svého tvořivého ducha do řady staveb, které ho proslavily po celé Evropě. S řadou těchto mnohdy až překvapivě úchvatných objektů, zasazených do rozmanité bavorské přírody, se můžete seznámit na tomto zájezdu.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy pozdě večer.
2. den: Ráno zastávka ve známém alpském středisku GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zugspitze (2 963 m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou PARNATSCHKLAMM. Dále prohlídka kláštera ETTAL - rozlehlý klášter ze 14. stol. v údolí řeky Ammer na prastaré cestě přes Brennerský průsmyk. Odpoledne návštěva zámku LINDERHOF, barokního zámku s umělou jeskyní a jezírkem. V zámeckém parku jsou umělé vodopády a 32 m vysoký vodotrysk. V podvečer ubytování ve Schwangau, nocleh.
3. den: Po snídani návštěva zámku NEUSCHWANSTEIN, pohádkově krásné stavby v bavorských Alpách. Dále přejezd k jezeru Chiemsee, kde je možné navšívit zámek na ostrově Herrenchiemsee uprostřed jezera. V pozdních nočních hodinách návrat do ČR.
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.