Berlín, Postupim, Drážďany


Hlavní město Berlín s Muzeálním ostrovem, kde najdete jedny z nejslavnějších muzeí světa. Drážďany, které byly krásně opraveny po rozsáhlých škodách za 2. světové války. Honosný park a zámek Sansussi u Postupimi. více


cena od: 2 590 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 2 dny
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 7100
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Berlín, Postupim, Drážďany

Hlavní město Berlín s Muzeálním ostrovem, kde najdete jedny z nejslavnějších muzeí světa. Drážďany, které byly krásně opraveny po rozsáhlých škodách za 2. světové války. Honosný park a zámek Sansussi u Postupimi.

Program

  • 1. den: Odjezd krátce po půlnoci z Prahy. Ráno zastávka v POSTUPIMI, prohlídka zámku Sansoussi (UNESCO) - letního sídla německých císařů. Kolem poledne příjezd do BERLÍNA (UNESCO), okružní jízda městem s možností návštěvy některých zajímavých míst (třída Unter den Linden, Alexanderplatz, Říšský sněm, Braniborská brána, Pergamské muzeum), dále krátké individuální volno. Večer odjezd na ubytování.
  • 2. den: Dopoledne zastávka v MÍŠNI, která proslula zejména svou porcelánkou i majestátním hradem Albrechtsburgem. Prohlídka romantického zámku MORITZBURG, který známe i z českých pohádek. Odpoledne DRÁŽĎANY (pěší prohlídka historického centra, možnost návštěvy Zwingeru). Návrat do ČR.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/nemecko/berlin-postupim-drazdany-7100/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz