Krásy jarních zahrad Saska a Lužice

  • ubytování: hotel **+ubytování: hotel **+
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 19. května 2018
od 2 890 Kč
2 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Jaro v Lužici - víkend s kulturou Lužických Srbů, krásnými a unikátními zahradami a procházkami v líbezné přírodě Žitavských hor. Pojištění : zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel. Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 33369... Celý popis ...
Krásy jarních zahrad Saska a Lužice

Termíny a ceny

květen 2018

19.05. - 20.05.2018 sobota - neděle
snídaně autokarem (Praha)
Sleva 3%2 990 Kč 2 890 Kč
cena za 2 dny (1 noc)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem, 1x hotel se snídaní, průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • pojištění, veškeré vstupné (25 €) a vše, co není uvedeno v odstavci "základní cena nezahrnuje"
  • 600 CZK jednolůžkový pokoj
  • 500 CZK 1x večeře
  • 90 CZK komplexní pojištění

Popis zájezdu

Krásy jarních zahrad Saska a Lužice

Jaro v Lužici - víkend s kulturou Lužických Srbů, krásnými a unikátními zahradami a procházkami v líbezné přírodě Žitavských hor.

Pojištění : zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696
• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč
• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč
• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)
• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč
• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč
GEOPS - CESTOVNÍ KANCELÁŘ, s.r.o.

Stravování: snídaně

snídaně, za příplatek lze objednat večeři

Doprava: autokarem

klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVD

Ubytování: hotel **+

1x hotel* * *, 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím
V tomto hotelu převažují dvojlůžkové pokoje typu double s manželskou postelí, pokoje typu twin (2 oddělená lůžka) jsou hodně omezené. V případě doobsazení je nutné počítat s tím, že nebude možné zajistit pokoj s oddělenými postelemi.

Program zájezdu

1. den: 1.den: odjezd z Prahy ráno (MB, Lib), přejezd, malebná oblast Žitavských hor, JONSDORF , oblíbené klimatické lázně, městečko v krajině pískovcových skal, procházka na vyhlídku, GROßSCHÖNAU, muzeum tradiční výroby damašku a froté nebo zámek Neschwitz a krásné zámecké zahrady , dále zastávka ve vesnici NEUSALZA-SPREMBERG, návštěva malého místního skanzenu - muzea podstávkových domů, BUDYŠÍN (Bautzen), prohlídka města, šikmá věž, Petrský dóm, Kapitula, hradby, dále hrad Ortenburg s muzeem Lužických Srbů, město HOYERSWERDA , radnice, trhové náměstí s historickými měšťanskými domy, « srbskou kašnou » a « poštovním sloupem »
2. den: 2.den: průjezd krajinou Sprévského lesa – lužických Blat, CHOTĚBUZ (Cottbus), středisko Dolní Lužice a kulturní centrum Lužických Srbů, KROMLAU, zámecký park se spoustou druhů azalek a rododendronů, u zámku bude slavnost - zahradní veletrh a setkání řidičů historických aut, BAD MUSKAU, rozsáhlý krajinářský park knížete Pückler-Muskau – největší ve střední Evropě (UNESCO), NOCHTEN, unikátní Park bludných balvanů , návrat do Prahy do půlnoci CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí.

Podobné zájezdy