Alpské parky


Feldkirch - Davos - Jakobshorn - Lüner See - Bartholomäberg - Sennigrat - Partenen - Silvretta - Ischgl - Idjoch - Paznauntal - Latschau - Grüneck - Zimba - Silbertal - Aquarena – Lindau 3denní Montafon Brandnertal karta zahrnuje lanovky a koupání v 3. – 5. dni programu. V době vydání katalogu nejsou… více


cena od: 10 574 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd je vyprodán

Délka zájezdu: 6 dní
Nejbližší odjezd: od 25.07.2017
Číslo zájezdu: 101950
Pořadatel: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy

Slevy

 • stálý klient (sleva: -216 Kč)

Cena zahrnuje

 • 5 ubytování
 • 5 polopenzí
 • dopravu luxusním autokarem
 • poplatky za panoramatické horské silnice
 • služby českého průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
červenec 2017
25.07. (út) - 30.07. (ne) Praha 6 dní / 5 nocí 10 574 Kč

Alternativní zájezdy

Ischia – smaragdový ostrov

8 dní , autokarem, od 19.9.2016

V křišťálových vodách Neapolského zálivu navštívíme ostrov Ischia, jedno z největších termálních míst v Evropě…

od 11 290

Alpy - výběr

7 dní , autokarem, od 3.7.2017

Zájezd se seniorskou slevou !!! Pohodové procházky nádhernou alpskou krajinou s jedinečnými výhledy.

od 9 690

Alpské parky

Feldkirch - Davos - Jakobshorn - Lüner See - Bartholomäberg - Sennigrat - Partenen - Silvretta - Ischgl - Idjoch - Paznauntal - Latschau - Grüneck - Zimba - Silbertal - Aquarena – Lindau

3denní Montafon Brandnertal karta zahrnuje lanovky a koupání v 3. – 5. dni programu. V době vydání katalogu nejsou ještě publikovány karty pro rok 2017 (uvedené atrakce jsou z roku 2016). V případě změny bude program upraven.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v Tschagguns v hotelu*** s bazénem ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy. Jednolůžkové pokoje pouze na vyžádání.

Stravování

Polopenze - snídaně bufet, večeře jednotné menu 3 chody

Doprava

Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Plzeň, Brno, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš

Program

 • 1. den: Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách. Německem projedeme kolem bavorské metropole Mnichova do oblasti rakouského Montafonu. Večer ubytování v údolí Montafonu, večeře.
 • 2. den: Po snídani navštívíme historicky nejvýznamnější město Vorarlberska Feldkirch, které si dodnes dochovalo svůj středověký ráz. Odtud se vydáme přes Vaduz do Švýcarska a navštívíme nejvýše položené město v Evropě – Davos, malebně obklopené horskými velikány. Lanovkami vyjedeme na Jakobshorn (2.590 m), odkud se nám naskytne nádherný panoramatický výhled do okolí (není v kartě). Návrat na ubytování, večeře.
 • 3. den: Po snídani se vydáme do oblasti Dolního Montafonu. Lanovkou vyjedeme k Lüner See (1.979 m) (v kartě), odkud se nám naskytne dech tající pohled na alpské masívy rozprostírající se na rakousko-švýcarském pomezí. Podnikneme túru kolem jezera, popř. můžeme posedět na jeho březích a vychutnávat poklidnou horskou atmosféru. Odpoledne přejedeme do Bartholomäbergu, nazývaném sluneční terasou Montafonu, prohlédneme si původně románský farní kostel, nejcennější kostel v celém údolí s křídlovým oltářem z roku 1525. Pak vyjedeme lanovkami přes Kapell na Sennigrat (2.300 m) (v kartě) s nezapomenutelnými pohledy do údolí. Návrat na ubytování, večeře.
 • 4. den: Po snídani se v Partenenu podíváme k nejdelšímu schodišti v Evropě čítajícím 4.000 schodů. Poté vyjedeme lanovkou Tafamuntbahn a projdeme se po hrázi Vermuntské nádrže. Dokonale vybudovanou horskou silnicí vedoucí po grandiózní alpské oblasti, kde skály a firn souzní v optické harmonii snad jako nikde jinde v Alpách, se vydáme ke „stříbrnému“ jezeru Silvretta. Během krátké procházky nás bude obklopovat na 74 vrcholů nad hranicí 3.000 m, kterým vévodí nejvyšší hora Vorarlberska Piz Buin (3.312 m). Poté nás již bude očekávat jedno z nejhonosnějších rakouských středisek a významné centrum zimních sportů Ischgl. Milovníci hor si na své přijdou při výjezdu lanovkou na Idjoch (2.739 m) (cca 19 €) s nádhernými výhledy na alpské velikány na obou stranách hranice. Na ubytování se budeme vracet malebným údolím Paznauntal. Večeře.
 • 5. den: Po snídani pojedeme do blízkého Latschau, abychom se od jezera Staubeken nechali vyvézt lanovkou Golmerbahn (v kartě) na Grüneck (1.893 m) k nádherné panoramatické vyhlídce na Verwallský masív s obzvláště strhujícími formacemi Drei Türmen, Sulzfluh a Drusenfluh. Po krátké procházce se před námi objeví Zimba – tzv. Matterhorn Vorarlberska. Při cestě do údolí mohou zájemci vyzkoušet první Vorarlberskou horskou dráhu „Alpin-coaster“ vedoucí 2,6 km z Latschau do Vandansu (není v kartě). Po poledni se projedeme Silbertalským údolím vonícím divokou romantikou a ze stejnojmenné vesnice vyjedeme lanovkou pod Kristalberg (1.443 m) (v kartě), kde stojí nejstarší gotický Boží stánek v celém Montafonu – kostelík sv. Agáty. Odpoledne nás čeká odpočinek a relaxace v areálu Aquarena v St. Gallenkirchu (v kartě), v komplexu vodních radovánek uzpůsobeném do každého počasí. Návrat na ubytování, večeře.
 • 6. den: Po snídani se vypravíme malebnou vorarlberskou krajinou zpět k německým hranicím. V oblasti Bodamského jezera si uděláme krátkou zastávku v Lindau se starobylým jádrem, kde se při příjemné procházce budeme moci seznámit s typickou „lindauerskou“ architekturou i symbolem města bavorským lvem. Odtud již budeme směřovat zpět do ČR, návrat v pozdních večerních hodinách.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/rakousko/alpske-parky-101950/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz