Alpské parky

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 25. července 2017
od 10 574 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Feldkirch - Davos - Jakobshorn - Lüner See - Bartholomäberg - Sennigrat - Partenen - Silvretta - Ischgl - Idjoch - Paznauntal - Latschau - Grüneck - Zimba - Silbertal - Aquarena – Lindau 3denní Montafon Brandnertal karta zahrnuje lanovky a koupání v 3. – 5. dni programu. V době vydání katalogu nejsou ještě publikovány karty pro rok 2017 (uvedené atrakce jsou z roku 2016). V případě změny bude program upraven. Celý popis ...

červenec 2017

25.07. - 30.07.2017 úterý - neděle
polopenze autokarem (Praha)
10 574 Kč
cena za 6 dní (5 nocí)

Slevy

 • stálý klient (sleva: -216 Kč)

Cena zahrnuje

 • 5 ubytování
 • 5 polopenzí
 • dopravu luxusním autokarem
 • poplatky za panoramatické horské silnice
 • služby českého průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění a proti stornu (příplatek: 200 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 1900 Kč)
 • svoz Vyškov (příplatek: 150 Kč)
 • svoz Prostějov (příplatek: 200 Kč)
 • svoz Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Žďár nad Sázavou (příplatek: 250 Kč)
 • svoz Uherské Hradiště (příplatek: 300 Kč)
 • svoz Kroměříž, Olomouc, Přerov, Zlín (příplatek: 350 Kč)
 • 3denní Montafon Brandnertal karta cca 48 EUR, senioři narození 1952 a dříve cca 45 EUR
 • lanovky mimo kartu cca 40 CHF + 20 EUR
 • pobytová taxa cca 8,50 EUR

Alpské parky

Feldkirch - Davos - Jakobshorn - Lüner See - Bartholomäberg - Sennigrat - Partenen - Silvretta - Ischgl - Idjoch - Paznauntal - Latschau - Grüneck - Zimba - Silbertal - Aquarena – Lindau

3denní Montafon Brandnertal karta zahrnuje lanovky a koupání v 3. – 5. dni programu. V době vydání katalogu nejsou ještě publikovány karty pro rok 2017 (uvedené atrakce jsou z roku 2016). V případě změny bude program upraven.


Stravování: polopenze

Polopenze - snídaně bufet, večeře jednotné menu 3 chody

Doprava: autokarem

Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Plzeň, Brno, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš

Ubytování: hotel ***

Ubytování je zajištěno v Tschagguns v hotelu*** s bazénem ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy. Jednolůžkové pokoje pouze na vyžádání.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách. Německem projedeme kolem bavorské metropole Mnichova do oblasti rakouského Montafonu. Večer ubytování v údolí Montafonu, večeře.
2. den: Po snídani navštívíme historicky nejvýznamnější město Vorarlberska Feldkirch, které si dodnes dochovalo svůj středověký ráz. Odtud se vydáme přes Vaduz do Švýcarska a navštívíme nejvýše položené město v Evropě – Davos, malebně obklopené horskými velikány. Lanovkami vyjedeme na Jakobshorn (2.590 m), odkud se nám naskytne nádherný panoramatický výhled do okolí (není v kartě). Návrat na ubytování, večeře.
3. den: Po snídani se vydáme do oblasti Dolního Montafonu. Lanovkou vyjedeme k Lüner See (1.979 m) (v kartě), odkud se nám naskytne dech tající pohled na alpské masívy rozprostírající se na rakousko-švýcarském pomezí. Podnikneme túru kolem jezera, popř. můžeme posedět na jeho březích a vychutnávat poklidnou horskou atmosféru. Odpoledne přejedeme do Bartholomäbergu, nazývaném sluneční terasou Montafonu, prohlédneme si původně románský farní kostel, nejcennější kostel v celém údolí s křídlovým oltářem z roku 1525. Pak vyjedeme lanovkami přes Kapell na Sennigrat (2.300 m) (v kartě) s nezapomenutelnými pohledy do údolí. Návrat na ubytování, večeře.
4. den: Po snídani se v Partenenu podíváme k nejdelšímu schodišti v Evropě čítajícím 4.000 schodů. Poté vyjedeme lanovkou Tafamuntbahn a projdeme se po hrázi Vermuntské nádrže. Dokonale vybudovanou horskou silnicí vedoucí po grandiózní alpské oblasti, kde skály a firn souzní v optické harmonii snad jako nikde jinde v Alpách, se vydáme ke „stříbrnému“ jezeru Silvretta. Během krátké procházky nás bude obklopovat na 74 vrcholů nad hranicí 3.000 m, kterým vévodí nejvyšší hora Vorarlberska Piz Buin (3.312 m). Poté nás již bude očekávat jedno z nejhonosnějších rakouských středisek a významné centrum zimních sportů Ischgl. Milovníci hor si na své přijdou při výjezdu lanovkou na Idjoch (2.739 m) (cca 19 €) s nádhernými výhledy na alpské velikány na obou stranách hranice. Na ubytování se budeme vracet malebným údolím Paznauntal. Večeře.
5. den: Po snídani pojedeme do blízkého Latschau, abychom se od jezera Staubeken nechali vyvézt lanovkou Golmerbahn (v kartě) na Grüneck (1.893 m) k nádherné panoramatické vyhlídce na Verwallský masív s obzvláště strhujícími formacemi Drei Türmen, Sulzfluh a Drusenfluh. Po krátké procházce se před námi objeví Zimba – tzv. Matterhorn Vorarlberska. Při cestě do údolí mohou zájemci vyzkoušet první Vorarlberskou horskou dráhu „Alpin-coaster“ vedoucí 2,6 km z Latschau do Vandansu (není v kartě). Po poledni se projedeme Silbertalským údolím vonícím divokou romantikou a ze stejnojmenné vesnice vyjedeme lanovkou pod Kristalberg (1.443 m) (v kartě), kde stojí nejstarší gotický Boží stánek v celém Montafonu – kostelík sv. Agáty. Odpoledne nás čeká odpočinek a relaxace v areálu Aquarena v St. Gallenkirchu (v kartě), v komplexu vodních radovánek uzpůsobeném do každého počasí. Návrat na ubytování, večeře.
6. den: Po snídani se vypravíme malebnou vorarlberskou krajinou zpět k německým hranicím. V oblasti Bodamského jezera si uděláme krátkou zastávku v Lindau se starobylým jádrem, kde se při příjemné procházce budeme moci seznámit s typickou „lindauerskou“ architekturou i symbolem města bavorským lvem. Odtud již budeme směřovat zpět do ČR, návrat v pozdních večerních hodinách.
Pořadatelem zájezdu je IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.