Zell am Zee - Hotel St.Hubertushof ***Zell am See Card zdarma. Hotel s rozsáhlou nabídkou aktivit a výletů.

Poloha: blízko jezera v centru Thumersbachu. Zell am See cca 4 km. Koupaliště s pláží a vyhřívaným bazénem (25 x 10 m) cca 300 m.

Vybavení: hotel se 90 pokoji, jídelnou, hotelovým barem, místností s TV, terasou.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: zapůjčení horských kol zdarma, dle dostupnosti. Uzamykatelná místnost na kola. Mísnost na sušení mokrých oděvů. Stolní tenis. Zábavní program (červenec a srpen) s animátorem. 1x týdně pěší túry, taneční večer a bingo. Za poplatek: rezervace přes recepci: vodní lyže, tenis, rafting a jízda na koni. Noční okružní plavba na člunech, folklórní večer a výletní jízdy. 25% sleva na green fee na golfovém hřišti Zell am See

Internet : WiFi na pokojích a v restauraci za poplatek (cca 2,50 €/den).

Wellness tip : zdarma: sauna (16.00-21.00 h.). Za poplatek: masáže.

Pro děti : dětský animační program v červenci a srpnu, jako např. výlety, expedice s lamami, dobrodružství s hledáním pokladu, aj. Dětská herna a hřiště.

Další výhody : bonusová karta Zell am See-Kaprun Card zdarma (polovina května-polovina října., otevírací doby dle počasí): neomezeně v rámci karty: jízda lanovkami Areitbahn, Sonnkogelbahn, Sonnenalmbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun ke stanici Alpinecenter, Maiskogelbahn Kaprun, plavba lodí Zell am See - Thumersbach a zpět, vstupné na pláže v Zell am See, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstup do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do přírodního parku Ferleiten, muzeum národního parku Hohe Tauern, muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Vstup do muzea dopravních prostředků ve Vötter. Jednorázově v rámci karty: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahn Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. Poštovní autobusy v regionu za 1 €/cesta (děti 50% sleva).

parkování: parkoviště zdarma;
příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Zell am See zdarma (nutné rezervovat předem přímo v hotelu);
domácí zvíře: cca 4 €/den;
lázeňská taxa: cca 1,10 € den/osoba od 15 let, platba na místě;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 8.7.-1.9. denně/5 nocí, 16.9.-1.10. denně/1 noc.

Stravování: polopenze

all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. Obědový balíček lze sestavit z obědového koutku snídaňového bufetu. Večeře formou bufetových stolů, různé tématické bufety nebo výběr z menu o 4 chodech. Odpoledne 15.30-17.00 h. zákusek formou bufetových stolů. 10.00-21.00 h. nápoje, jako např. cola, fanta, sprite, Almdudler, pomerančový džus, jablečný džus a minerální voda. Káva a různé čaje. Alkoholické nápoje, jako např. točené pivo, stolní víno (bílé/červené) a pálenky.

Ubytování: hotel ***

dvoulůžkové pokoje (A2A/A2C): jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, fénem, kabel. TV. A2A se stranou do krajiny. A2C navíc balkon a strana k jezeru. Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2D): čtyřlůžkové nebo dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, některé pokoje s balkonem, strana do krajiny nebo k jezeru, vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.