Rozsáhlá nabídka volnočasových aktivit. Wellness s krytým bazénem.

Poloha: centrální, ve městě Döbriach. Millstartter See cca 100 m, obchody, restaurace a bary cca 900 m.

Vybavení: hotel má 50 pokojů, 2 salonky, restauraci, bar, kavárnu, terasu, výtah a velkou zahradu s trávníkem, lehátky a slunečníky.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: pěší turistika, golf, nordic walking, rafting, canyonning, stolní tenis, 1x týdně výlet s průvodcem. Za poplatek: půjčovna elektrokol, tenis, minigolf, rybaření, plachtění, vodní lyžování, windsurfing, půjčovna loděk a 18-ti jamkové golfové hřiště.

Internet : WiFi ve společných prostorách zdarma.

Wellness tip : zdarma: krytý bazén (5 x 10 m), sauna a parní lázeň. Za poplatek: kosmetické procedury, masáže a solárium (cca 8 €/10 min.).

Pro děti : dětské hřiště a herna. Vybavení pro děti a hlídání dětí za poplatek (cca 10 €/hodina).

Další výhody : zdarma vstup na veřejnou pláž a welcome drink.

parkování: zdarma;
domácí zvíře: ne;
lázeňská taxa: cca 2,20 €/den od 16 let;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 24.6.-18.8. denně/4 noci.

Stravování: all inclusive

all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. V neděli šampaňské. Od 16.00 h. odpolední svačina s kávou, čajem a koláči. K večeři menu o 4 chodech se salátovým bufetem, tematické večeře nebo formou bufetových stolů. 1x týdně galavečeře. Nealkoholické nápoje, pivo a domácí víno (8.00-23.30 h.). Pálenky, míchané nápoje, Bacardi, brandy a whisky. Dětské menu.

Ubytování: hotel ****

dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): cca 22 m2, se sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, rádiem, trezorem a balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 27 m2, možnost přistýlky, jinak vybavení jako A2A.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.