Hotel Lindwurm ***


LAST MOMENT - SUPER LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU - JARNÍ PRÁZDNINY v rozsáhlé lyžařské oblasti Dachstein-West, která se rozkládá na západních svazích Dachsteinu a impozantního hřebene Salzburských Dolomitů. Ve střediscích naleznete lyžařské sjezdovky všech stupňů obtížnosti od ideálních tratí pro rodinnou lyžovačku,… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 5 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 145717
Pořadatel: Cestovní Kancelář A21

Kategorie zájezdu

Lyžování Lyžování
Běžky Běžky

JARNÍ PRÁZDNINY LYŽOVÁNÍ A WELLNESS V RAKOUSKU Dachstein West - Krippenstein, HOTEL*** VŠE V CENĚ

LAST MOMENT - SUPER LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU - JARNÍ PRÁZDNINY v rozsáhlé lyžařské oblasti Dachstein-West, která se rozkládá na západních svazích Dachsteinu a impozantního hřebene Salzburských Dolomitů. Ve střediscích naleznete lyžařské sjezdovky všech stupňů obtížnosti od ideálních tratí pro rodinnou lyžovačku, až po sjezdovky pro náročné lyžaře, např. FIS sjezdovku ze Zwieselalmu (Kanonenrohr). V údolí jsou u stanic lanovek cvičné louky pro nejmenší lyžaře. V Russbachu i Gosau jsou dětské parky s atrakcemi (sněhové dráhy, pohádkové postavy), v Russbachu je možné také celodenní hlídání ve „školce“. O útulnou zimní pohodu a spokojenost celé rodiny se postará i 16 různých chat s domácími speciality a milou obsluhou. Další sportovní vyžití nabízí veřejný bazén v Gosau nebo zimní stadion v Bad Ischlu a přírodní kluziště v Bad Goisernu. SUPER RELAXACI VÁM NABÍZÍ ZNÁMÉ TERMÁLNÍ LÁZNĚ V BAD ISCHL. JARNÍ PRÁZDNINY - LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU pro všechny věkové kategorie, lyžování pro zkušené lyžaře i začátečníky a snowboardisty v období jarních prázdnin 2013 ve vyhlášeném středisku Dachstein West v Rakousku. V ceně je skipas platný ve všech částech skiarény a v přilehlých střediscích - lyžovat tak můžete také v unikátním freerideovém ráji Krippenstein. Lyžování bez front na nádherně upravených 150 km sjezdovek, snow parků. Zima - lyžování a Rakousko jak má být. Lyžování v Rakousku je zážitek, zábava, sportovní a adrenalinové vyžití pro Váš životní styl. Užijte si pravou lyžovačku s partnerem, rodinou, s přáteli ... PO LYŽOVÁNÍ SI MŮŽETE UŽÍT SUPER RELAX VE ZNÁMÝCH ALPSKÝCH TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH BAD ISCHL!!!

Ubytování

Ubytování je poskytováno pěkném hotelu kategorie 3*, ve dvoulůžkových (na vyžádání až čtyřlůžkových) pokojích vždy s vlastním příslušenstvím. Hotel disponuje svým wellness centrem s panoramatickým výhledem, ve kterém můžete využít finskou saunu, relaxaci v odpočivné místnosti a masáže.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů včetně nápojů. Večeře jsou podávány ve třech chodech, polévka a hlavní jídlo dle aktuálního jídelníčku a dezert, nápoje jsou za příplatek.

Doprava

Nástupy po trase v odpoledních hodinách: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Olomouc, Brno, Mikulov nebo Znojmo. Odjezd také z Prahy svozem do Brna. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě a při počtu alespoň 6 osob.


Doprava: do místa pobytu a v místě pobytu do lyžařského střediska (cca 15km) a zpět na ubytování je realizována zájezdovými autokary s WC, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel a lyžařského vybavení. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách) a po dobu pobytu.

Program

  • 1. den: středa/sobota: odjezd, nástupy po trase v dopoledních hodinách, večer ubytování
  • 2. den: čtvrtek/neděle: lyžování, relaxace, zábava
  • 3. den: pátek/pondělí: lyžování, relaxace, zábava
  • 4. den: sobota/úterý: lyžování, po lyžování odjezd z místa pobytu
  • 5. den: návrat domů přes noc ze soboty na neděli / resp. z úterý na středu

Freeride - lyžování ve volném terénu

Sporthotel Fontana

8 dní , vlastní, od 28.1.2017

Hotel vhodný pro rodiny s dětmi. Umístěný přímo na sjezdovce. Poloha: SKIAREÁL: Fieberbrunn ve výšce 830-2 020…

od 17 930

další zájezdy v kolekci

Tipy pro Vás na Holiday World

Last Minute
doprava: letecky strava: snídaně ubytování: hotel ***
Thajsko - Pattaya - Loma Resort and Spa***

Loma Resort and Spa

10,12,13,15,17 dní , letecky, od 22.1.2017

Poloha: tento příjemný se nachází v severní části letoviska Pattaya cca 500 metrů od jedné z nejčistějších pláží…

od 27 490

Last Minute10%
doprava: vlastní strava: snídaně ubytování: hotel ***
Janské Lázně - Hotel Luční dům ***

Hotel Luční dům

3,4,5,6,7,8,11 dní , vlastní, od 17.3.2017

Útulný menší hotel na úpatí Krkonoš. Vhodné pro aktivní rodinnou dovolenou. Poloha: klidná poloha, centrum s restauracemi,…

10% 1 146

od 1 032

další zájezdy v kolekci
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/rakousko/jarni-prazdniny-lyzovani-a-wellness-v-rakousku-145717/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz