Zájezd č. 145717

JARNÍ PRÁZDNINY LYŽOVÁNÍ A WELLNESS V RAKOUSKU Dachstein West - Krippenstein, HOTEL*** VŠE V CENĚLAST MOMENT - SUPER LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU - JARNÍ PRÁZDNINY v rozsáhlé lyžařské oblasti Dachstein-West, která se rozkládá na západních svazích Dachsteinu a impozantního hřebene Salzburských Dolomitů. Ve střediscích naleznete lyžařské sjezdovky všech stupňů obtížnosti od ideálních tratí pro rodinnou lyžovačku, až po sjezdovky pro náročné lyžaře, např. FIS sjezdovku ze Zwieselalmu (Kanonenrohr). V údolí jsou u stanic lanovek cvičné louky pro nejmenší lyžaře. V Russbachu i Gosau jsou dětské parky s atrakcemi (sněhové dráhy, pohádkové postavy), v Russbachu je možné také celodenní hlídání ve „školce“. O útulnou zimní pohodu a spokojenost celé rodiny se postará i 16 různých chat s domácími speciality a milou obsluhou. Další sportovní vyžití nabízí veřejný bazén v Gosau nebo zimní stadion v Bad Ischlu a přírodní kluziště v Bad Goisernu. SUPER RELAXACI VÁM NABÍZÍ ZNÁMÉ TERMÁLNÍ LÁZNĚ V BAD ISCHL. JARNÍ PRÁZDNINY - LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU pro všechny věkové kategorie, lyžování pro zkušené lyžaře i začátečníky a snowboardisty v období jarních prázdnin 2013 ve vyhlášeném středisku Dachstein West v Rakousku. V ceně je skipas platný ve všech částech skiarény a v přilehlých střediscích - lyžovat tak můžete také v unikátním freerideovém ráji Krippenstein. Lyžování bez front na nádherně upravených 150 km sjezdovek, snow parků. Zima - lyžování a Rakousko jak má být. Lyžování v Rakousku je zážitek, zábava, sportovní a adrenalinové vyžití pro Váš životní styl. Užijte si pravou lyžovačku s partnerem, rodinou, s přáteli ... PO LYŽOVÁNÍ SI MŮŽETE UŽÍT SUPER RELAX VE ZNÁMÝCH ALPSKÝCH TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH BAD ISCHL!!!

Stravování: polopenze

Snídaně se podávají formou švédských stolů včetně nápojů. Večeře jsou podávány ve třech chodech, polévka a hlavní jídlo dle aktuálního jídelníčku a dezert, nápoje jsou za příplatek.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase v odpoledních hodinách: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Olomouc, Brno, Mikulov nebo Znojmo. Odjezd také z Prahy svozem do Brna. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě a při počtu alespoň 6 osob.


Doprava: do místa pobytu a v místě pobytu do lyžařského střediska (cca 15km) a zpět na ubytování je realizována zájezdovými autokary s WC, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel a lyžařského vybavení. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách) a po dobu pobytu.

Ubytování: hotel ***

Ubytování je poskytováno pěkném hotelu kategorie 3*, ve dvoulůžkových (na vyžádání až čtyřlůžkových) pokojích vždy s vlastním příslušenstvím. Hotel disponuje svým wellness centrem s panoramatickým výhledem, ve kterém můžete využít finskou saunu, relaxaci v odpočivné místnosti a masáže.

Program zájezdu

1. den: středa/sobota: odjezd, nástupy po trase v dopoledních hodinách, večer ubytování
2. den: čtvrtek/neděle: lyžování, relaxace, zábava
3. den: pátek/pondělí: lyžování, relaxace, zábava
4. den: sobota/úterý: lyžování, po lyžování odjezd z místa pobytu
5. den: návrat domů přes noc ze soboty na neděli / resp. z úterý na středu

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

  • Vlastní doprava - sleva 700 Kč/os.

Cena zahrnuje

  • 3 denní skipas - přes 150 km sjezdovek
  • 3x ubytování v hotelu*** s polopenzí
  • Wellness - SAUNA s relaxací v ceně
  • doprava autobusem či minibusem
  • zkušený delegát, pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh pro zimní sporty od 35,- Kč/os./den
  • příplatek za svoz z/do Prahy 390,- Kč/os.

Výlety

  • KOUPÁNÍ VE ZNÁMÝCH TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH BAD ISCHL
Pořadatelem zájezdu je Cestovní Kancelář A21