Hinterstoder - Mitterstoder - ALPENROSE - ZIMA

Poloha: 1200 m od lanovek

Vybavení: kulečník, stolní fotbal , elektronické šipky, WiFi, parkovací místo.

Sport a zábava: běžecké tratě, sáňkařská dráha, turistické značené cesty, tenisová hala.

Odjezdy a program zájezdů : ubytování: penzion turistického typu ve 2 - 4 lůžkových pokojích většinou s palandami a balkonem. Pokoje jsou jednoduše zařízeny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé pokoje mají sprchu nebo sprchu a WC.
V penzionu je prostorná jídlena, která slouží též jako společenská místnost. Hostům k dispozici elektronické šipky a připojení k WiFi v jídelně. Za poplatek pak kulečník nebo stolní fotbal.
Penzion je nekuřácký, s českým personálem. Parkování přímo u penzionu. Vzdálenost od centra Hinterstoderu cca 1200 m. Možnost využití Skibusu, zastávka cca 200 m od penzionu (platí skipas).
V blízkosti penzionu se nachází osvětlená (do 22,00hod) sáňkařská dráha dlouhá 1200m. Sáňky možno zapůjčit za poplatek na penzionu.
Stravování: zajištěno v jídelně penzionu formou polopenze - bufetové snídaně (8,00 - 8,45 hod), večeře jednotné 2 chodové menu (polévka, hlavní jídlo), voda.
Doprava : je zajišťována zahraničním autobusem s vlekem nebo skiboxem, případně minibusem. Odjezdy jsou z Prahy z ulice na Strži (od bývalé budovy Motokovu, vedle nák. centra Arkády), přes Dolní Dvořiště a Linz.
víkendové pobyty - v pátek v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování, návrat v neděli večer (u víkendových pobytů lyžování pouze v Hinterstoderu)
šestidenní zájezdy - v neděli v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování v Hinterstoderu, v 16,30 hod odjezd na ubytování a večeře.
Je-li u 6denních zájezdů odjezd přesunut na odpoledne (většinou i změna místa odjezdu), jede se rovnou na ubytování.
2. - 5. den - snídaně, lyžování Hinterstoder / 1x Wurzeralm a večeře.
6. den - po snídani odjezd do Hinterstoderu, lyžování, odjezd cca v 16,00 hod (dle určení delegátky) stejnou trasou do Prahy, příjezd v pozdních večerních hodinách.

autobusovou dopravu : pojištění CK proti úpadku

závěrečný úklid : pobytovou taxu
služby delegáta v místě pobytu

povlečení, ručník : Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění - Česká pojišťovna a.s. nebo Allianz a.s.
permanentku - viz ceník permanentek

Množstení slevy : 50% / osoba / pobyt 11. platící osoba
- 100% / osoba / pobyt 21. platící osoba
  • ubytování: pensionubytování: pension
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Aktivní dovolená
    • Lyžování