Pohodový týden v Alpách - Zahrada Dolom…


Tento zájezd je zaměřen na lehkou a střední turistiku po nejznámějších a nejhezčích lokalitách Východních Dolomit. Na všech trasách si můžete odpočinout a posilnit se v horských hostincích. Celý zájezd je koncipován tak, abyste pohodlně poznali krásné údolí Hochpustertal a jeho okolí, tzv. ZAHRADU DOLOMIT… více


cena od: 12 990 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 04.07.2015
Číslo zájezdu: 7046
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Pohodový týden v Alpách - Zahrada Dolomit

Tento zájezd je zaměřen na lehkou a střední turistiku po nejznámějších a nejhezčích lokalitách Východních Dolomit. Na všech trasách si můžete odpočinout a posilnit se v horských hostincích. Celý zájezd je koncipován tak, abyste pohodlně poznali krásné údolí Hochpustertal a jeho okolí, tzv. ZAHRADU DOLOMIT. Náš hotel leží v bočním údolí - Antholzer Tal na slunném a tichém místě a jeho poloha je ideální k poznání Východních Dolomit. Projdeme se pohořím Cristallo nebo navštívíme romantické jezero Pragser Wildsee, vystoupáme k nejznámější dominantě Dolomit - Drei Zinnen atd. Ubytování v ***hotelu nabízí veliký komfort, tzn. pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Jedenkrát pro nás místo klasické večeře majitelé připraví italské speciality.

Program

  • 1. den: Odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.
  • 2. den: Ráno příjezd do ANTHOLZU, snídaně, ubytování dle možností hotelu. Odpoledne volný program, nebo výlet místním busem s průvodcem k jedinečnému jezeru ANTHOLZER SEE a údolím spíše procházkou zpět do hotelu (2,5 hodiny) večeře.
  • 3. den: Snídaně, odjezd na celodenní výlet do Dolomit, základní varianta: přechod (s pomocí lanovky) velmi známého pohoří MONTE CRISTALLO s fantastickými výhledy na městečko CORTINA DI AMPEZZO, po cestě č. 203 k REF. OSPITALE a busem do hotelu. Lehčí varianta: zpět k horní stanici lanovky a buď lanovkou, nebo pěšky k busu. Večeře.
  • 4. den: Snídaně, odjezd do SEXTENU, výjezd lanovkou na MONTE ELMO (2 050 m), základní varianta: výstup na HELM (2 434 m), dále přes SILLIANER HÜTTE a zpět okružní cestou č. 4-20 k lanovce, zpět k horní stanici lanovky, sjezd do údolí, možnost prohlídky městečka, cestou zpět zastávka v INNICHENU (jedinečná románská katedrála), odjezd do hotelu, večeře.
  • 5. den: Snídaně, odjezd k jezeru Misurina, mýtnou silnicí k RIFUGIO AURONZO (2 320 m), základní varianta: na RIF. A. LOCATELLI (2 405 m), dále přes PASSO FISCALINO (2 519 m) na chatu RIF. LAVAREDO (2 344 m) a zpět k busu u RIF. AURONZO. Lehčí varianta: na RIF. A. LOCATELLI, dále na RIF. LAVAREDO a zpět k autobusu. Zpět do hotelu, večeře. Obě varianty nabízejí nádherné výhledy na dominantu Dolomit - TRE CIME DI LAVAREDO a procházejí místy, kde se za I. světové války urputně bojovalo.
  • 6. den: Snídaně, odjezd místním mikrobusem do průsmyku STALLER SATTEL (hranice Rakousko / Itálie), pro zdatnější nádherný výstup na ROTE WAND (2 818 m n. m.) kolem potoka ACKSTAL BACHE, ostatní z průsmyku kolem rakouského jezera OBERSEE k chatě stejného jména - možnost občerstvení, italská večeře.
  • 7. den: Snídaně, odjezd k jezeru PRAGSER WILDSEE (1 500 m) - nejromantičtější jezero Dolomit, základní varianta: výstup na GR. APOSTEL (1 995 m), lehká až středně těžká túra. Těžší varianta: výstup na SEEKOFEL (2 810 m) - nádherné výhledy na západní část Dolomit, lehká varianta: okružní procházka kolem jezera, zpět k busu, všichni odjezd do hotelu večeře.
  • 8. den: Snídaně, odjezd do ČR, po cestě krátká zastávka v MONDSEE, příjezd do ČR v nočních hodinách.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/rakousko/pohodovy-tyden-v-alpach-zahrada-dolomit-7046/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz