Hotel Lindwurm ***


LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU - PRODLOUŽENÝ VÍKEND v rozsáhlé lyžařské oblasti Dachstein-West, která se rozkládá na západních svazích Dachsteinu a impozantního hřebene Salzburských Dolomitů. Ve střediscích naleznete lyžařské sjezdovky všech stupňů obtížnosti od ideálních tratí pro rodinnou lyžovačku, až po sjezdovky… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 5 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 145741
Pořadatel: Cestovní Kancelář A21

Kategorie zájezdu

Lyžování Lyžování
Běžky Běžky

PRODLOUŽENÝ VÍKEND LYŽOVÁNÍ A WELLNESS V RAKOUSKU Dachstein West - Krippenstein, HOTEL*** VŠE V CENĚ

LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU - PRODLOUŽENÝ VÍKEND v rozsáhlé lyžařské oblasti Dachstein-West, která se rozkládá na západních svazích Dachsteinu a impozantního hřebene Salzburských Dolomitů. Ve střediscích naleznete lyžařské sjezdovky všech stupňů obtížnosti od ideálních tratí pro rodinnou lyžovačku, až po sjezdovky pro náročné lyžaře, např. FIS sjezdovku ze Zwieselalmu (Kanonenrohr). V údolí jsou u stanic lanovek cvičné louky pro nejmenší lyžaře. V Russbachu i Gosau jsou dětské parky s atrakcemi (sněhové dráhy, pohádkové postavy), v Russbachu je možné také celodenní hlídání ve „školce“. O útulnou zimní pohodu a spokojenost celé rodiny se postará i 16 různých chat s domácími speciality a milou obsluhou. Další sportovní vyžití nabízí veřejný bazén v Gosau nebo zimní stadion v Bad Ischlu a přírodní kluziště v Bad Goisernu. SUPER RELAXACI VÁM NABÍZÍ ZNÁMÉ TERMÁLNÍ LÁZNĚ V BAD ISCHL. PRODLOUŽENÉ VÍKENDY 2013 - LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU pro všechny věkové kategorie, lyžování pro zkušené lyžaře i začátečníky a snowboardisty ve vyhlášeném středisku Dachstein West v Rakousku. V ceně je skipas platný ve všech částech skiarény a v přilehlých střediscích - lyžovat tak můžete také v unikátním freerideovém ráji Krippenstein. Lyžování bez front na nádherně upravených 150 km sjezdovek, snow parků. Zima - lyžování a Rakousko jak má být. Lyžování v Rakousku je zážitek, zábava, sportovní a adrenalinové vyžití pro Váš životní styl. Užijte si pravou lyžovačku s partnerem, rodinou, s přáteli ... PO LYŽOVÁNÍ SI MŮŽETE UŽÍT SUPER RELAX VE ZNÁMÝCH ALPSKÝCH TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH BAD ISCHL!!!

Ubytování

Ubytování je poskytováno pěkném hotelu kategorie 3*, ve dvoulůžkových (na vyžádání až čtyřlůžkových) pokojích vždy s vlastním příslušenstvím. Hotel disponuje svým wellness centrem s panoramatickým výhledem, ve kterém můžete využít finskou saunu, relaxaci v odpočivné místnosti a masáže.

Stravování

Snídaně a večeře. Snídaně (3x) jsou poskytovány formou bufetu včetně nápojů. Večeře (2x) jsou podávány ve třech chodech - polévka a hlavní jídlo, dle aktuálního jídelníčku, nápoje jsou za příplatek.

Doprava

Nástupy po trase v odpoledních hodinách: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Olomouc, Brno, Mikulov nebo Znojmo. Odjezd také z Prahy svozem do Brna. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě a při počtu alespoň 6 osob.


Doprava: do místa pobytu a v místě pobytu do lyžařského střediska (cca 15km) a zpět na ubytování je realizována zájezdovými autokary s WC, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel a lyžařského vybavení. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách) a po dobu pobytu.

Program

  • 1. den: čtvrtek: odjezd, nástupy po trase v odpoledních hodinách. Příjezd ve večerních hodinách na ubytování, nocleh.
  • 2. den: pátek: snídaně a odjezd do střediska, lyžování ve středisku Dachstein West, večeře, relaxace a zábava.
  • 3. den: sobota: lyžování ve středisku Dachstein West, večeře, relaxace, zábava
  • 4. den: neděle: lyžování, po lyžování odjezd z místa pobytu
  • 5. den: návrat domů přes noc z neděle na pondělí

Freeride - lyžování ve volném terénu

Sporthotel Fontana

8 dní , vlastní, od 28.1.2017

Hotel vhodný pro rodiny s dětmi. Umístěný přímo na sjezdovce. Poloha: SKIAREÁL: Fieberbrunn ve výšce 830-2 020…

od 17 930

další zájezdy v kolekci
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/rakousko/prodlouzeny-vikend-lyzovani-a-wellness-v-rakousku-145741/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz