Zájezd č. 49367

Víkendové lyžování - KAPRUN / ZELL AM SEE - 2 dny lyžování na ledovci!!!

od 2 250 Kč


Možností lyžování v Rakousku je velmi mnoho......
Proč se ale s rakouskými lyžařskými hvězdami, jakými jsou třeba Hermann Meier, Felix Gottwald, Michaela Dorfmeister, Renate Götschl, nebo Marlies Schield, můžete potkat pouze na sjezdovkách v Zell am See ?????? Důvod je jasný! Jedná se o nejlepší a nejlépe vybavené zimní středisko v Rakousku, díky ledovci s celoroční možností lyžování sem můžete přijet prakticky kdykoliv a nikdy nebudete odjíždět zklamáni !!!

Nabízíme Vám prodloužený víkendový zájezd s možností lyžování v nejznámějším rakouském zimním letovisku - Kaprun - ledovec Kitzsteinhorn - nadmořská výška 1.000 - 3.000 m.n.m., nebo na svazích Schmittenhöhe v Zell am See

Kaprun s ledovcem Kitzsteinhorn nabízí celoroční lyžování z výšky 3 029 m.n.m. Zvláště za slunečných dnů se dostanete do světa horských velikánů a budete plnými doušky vnímat svět třítisícových vrcholů, který vás bude obklopovat.

Skiaréna Schmittenhöhe vytváří nad známým Zell am See vytváří dokonalý horský kuloár. Z nejvyššího bodu se ti odvážnější mohou spustit do údolí známou “střechou” Trass, rytmickou sjezdovkou Standard nebo zvolit střídavě červenou a modrou sjezdovku k nástupní stanici Areitbahn.

Doporučujeme: sjezdovka Trass v areálu Schmittenhöhe dlouhá 6 km s převýšením 1 190 m.

Ceny skipasů:
http://www.zellamsee-kaprun.com/de/aktivitaeten/ski-board/skipaesse
Období: 20.12.2015 - 1.4.2016
- 2 denní skipas - dospělí = 94,5 EUR
- 2 denní skipas - pro mládež-nar. 1997-1999 = 70 EUR
- 2 denní skipas - pro děti narozené 2000-2009 = 47 EUR Skipas zdarma pro děti narozené po 1.1.2010 (Nutný doprovod dosp. osoby)

Období: 27.11. - 19.12.2015
- 2 denní skipas - dospělí = 83 EUR
- 2 denní skipas - pro mládež-nar. 1997-1999 = 62 EUR
- 2 denní skipas - pro děti narozené 2000-2009 = 41 EUR Skipas zdarma pro děti narozené po 1.1.2010 (Nutný doprovod dosp. osoby)

Stravování: snídaně

Servírovaná snídaně - káva, čaj, pečivo, máslo, salámy, sýr, zavařenina. Večeře možné za příplatek. Možnost vegetariánské stravy.

Doprava: autokarem

nebo mikrobus.
Praha, Písek, České Budějovice, Plzeň

!!! NA VLASTNÍ DOPRAVU MOŽNOST UBYTOVÁNÍ NA LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ !!!

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 7 osob!

Ubytování: pension

1)** gasthof (penzion s restaurací) v obci Maishofen(4 km od Zell am See),1 - 4 lůžkové, jednoduše zařízené pokoje s umyvadlem se studenou a teplou vodou a se společným sociálním zařízením na patře. V některých termínech za příplatek možné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je možné i v přilehlých depandancích penzionu.

nebo 2)** gasthof v obci Fusch an der Glocknerstrasse, dvoulůžkové, nebo vícelůžkové pokoje s koupelnou, za příplatek pokoje s vlastním sociálním zařízením. V penzionu bezplatná WiFi.

ubytování podle obsazenosti penzionu

Program zájezdu

1. den: odjezd z Prahy v cca 00.30 hod, příjezd do letoviska. Nejprve zpravidla uložení zavazadel, nebo ubytování (pokud je ta možnost již ráno), odjezd mikrobusem ke sjezdovce Areitbahn do Zell am See a stanici skibusu na Kaprun, celodenní lyžování, po lyžování návrat mikrobusem na ubytování, nocleh.
2. den: snídaně, odjezd mikrobusem (se zavazadly) do Zell am See a na Kaprun ,celodenní lyžování , po lyžování v 16:00 hod. odjezd do ČR, předpokládaný příjezd ve 23:00 hod. do Prahy.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

 • vlastní doprava (sleva: -600 Kč)

Cena zahrnuje

 • dopravu (v ceně dopravy je zahrnuta přeprava jednoho páru lyží, popř. snowboardu, jednoho páru lyžařských bot a zavazadla o hmotnostï do 25kg)
 • 1x ubytování
 • 1x snídaně
 • technický doprovod
 • povlečení a ručníky
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Jednolůžkový pokoj/osoba/noc (příplatek: 350 Kč)
 • pokoj s vlastním sociálním zařízením/osoba/noc (příplatek: 350 Kč)
 • 1x večeře (příplatek: 220 Kč)
 • vratná kauce na skipas (příplatek: 2 €)
 • Cestovní pojištění typ A/den (příplatek: 14 Kč)
 • Cestovní pojištění typ C/den (příplatek: 24 Kč)
 • Cestovní pojištění typ D/den (příplatek: 27 Kč)
 • zavazadlo navíc (příplatek: 100 Kč)
 • Nástupní místo Č.Budějovice (pouze při počtu min.6 osob z místa) (příplatek: 100 Kč)
Pořadatelem zájezdu je CESTOVKA POHODA s.r.o.