Semmering 2014 - hotel 3* Haus Semmering - v hotelu BAZÉN, SAUNA a FITNESS, hotelový SKIBUS u hoteluSemmering - hotel 3*Haus Semmering - skipasy za velmi DOBROU cenu, v hotelu bazén, hotelový skibus u hotelu

Z Prahy cca 380 km, z Brna cca 230 km

SLEVA 5%/os./týdenní pobyt za včasný nákup do 30.11.2013!

Hotel na okraji střediska Semmering – Hirschenkogel s možností nočního lyžování (cca 1 km), cca 3 km Stuhleck, hotelový skibus u hotelu s provozem 2x denně k oběma ski-resortům.

V hotelu slovensky mluvící personál!
Hotel vhodný pro alergiky!
Hotel ideální pro rodiny i pro skupiny!!!
Vhodné pro konání seminářů!

Min. pobyt 4 noci.

Hotel na okraji střediska Semmering – Hirschenkogel s možností nočního lyžování (cca 1 km), cca 3 km Stuhleck, běžecké tratě přímo u hotelu, hotelový skibus do Hirschenkogel/Zauberberg, Stuhleck nebo Schmoll/Steinhaus u hotelu (min. počet přepravovaných osob: 3), hotelový skibus pro skupiny za poplatek.

Stravování: polopenze

Snídaně bufet, večeře 3 chody, výběr z menu, salátový bufet. Plná penze za příplatek.

Ubytování: hotel ***

Bar, restaurace, wellness zóna (sauna, krytý bazén, posilovna, masáže), za poplatek bowling, WIFI internet v hale, stolní tenis, kosmetika, konferenční sál, místnosti pro konání seminářů, lyžárna, zapůjčení sáněk, bezplatné parkování. Pokoje kuřácké i nekuřácké – nutno předem objednat!


Příjezd do hotelu (check-in): po 14. hodině. Upozorňujeme na možnost placení poplatku za pozdní check-in po 15. hodině odpolední. Při příjezdu na ubytování (check-in) po 22. hodině večerní je klient vystaven riziku zrušení rezervace!
Odhlášení z pobytu v hotelu (check-out): do 10. hodiny ranní.


Pro pobyt v hotelu nutné vlastní přezůvky s sebou!

Pokoje Standard: 2-lůžkové s příslušenstvím, TV-SAT. V pokoji mohou být palandy.
Pokoje Komfort: renovované 2-5 lůžkové s příslušenstvím, TV-SAT, trezor, mini-bar (v ceně 1x láhev min. vody/den).


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je CK KONTAKT, s.r.o.