Alexandros**

 • ŘeckoŘecko
 • doprava: autokaremautokarem
 • strava: vlastnívlastní
 • ubytování: aparthotelaparthotel

Kouzelné městečko Kamena Vourla se rozprostírá na jižním pobřeží zálivu Maliakos. Nachází se na krásném místě mezi horami a mořem pouhých 160 km od hlavního města ATHÉNY. Od druhého největšího řeckého ostrova Evia (Evboia) ho dělí Severní Evboiský záliv. Detailní informace o letovisku Kamena Vourla I… více


cena od: 6 790 cena je včetně povinných příplatků

Nezávazně rezervovat

Délka zájezdu: 11,12 dní
Nejbližší odjezd: od 26.05.2017
Číslo zájezdu: 421196
Pořadatel: APOLLON cestovní kancelář, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Slevy

 • spojení 2 turnusů sleva 1 500 Kč z ceny druhého termínu
 • vlastní doprava sleva 1 500 Kč
 • SPECIÁLNÍ SLEVA 20% DO 19.12.2016
 • ČASOVÁ SLEVA 10% DO 31.01.2017
 • ČASOVÁ SLEVA 8% DO 28.02.2017
 • ČASOVÁ SLEVA 6% DO 31.03.2017
 • DÍTĚ ZDARMA do 31.3.2017 - není možné kombinovat se slevou za včasný nákup - platí pro 1 dítě do 11,99 let, které cestuje se dvěma plně platícími osobami ve studiu nebo se třemi osobami v apartmánu - hradí pouze případné příplatky za stravu, pojištění, apod.

Cena zahrnuje

 • dopravu zahraničním busem (DVD, WC, klimatizace, bar - prodej nápojů za Kč)
 • ubytování
 • služby delegáta
 • pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

2017 Řecko - Kamena Vourla - aparthotel Alexandros**

Kouzelné městečko Kamena Vourla se rozprostírá na jižním pobřeží zálivu Maliakos. Nachází se na krásném místě mezi horami a mořem pouhých 160 km od hlavního města ATHÉNY. Od druhého největšího řeckého ostrova Evia (Evboia) ho dělí Severní Evboiský záliv.
Detailní informace o letovisku Kamena Vourla

I když je v Řecku známým a vyhledávaným místem, je pro českého turistu neznámá. A přece může nabídnout vše, co si může člověk od ideálního místa na dovolené přát. Díky své poloze, klimatu a horkým, léčivým pramenům je atraktivní po celý rok. Snoubí se zde moře s nekonečnými plážemi, hory a termální prameny. Léčivá voda vytéká ze srdce pohoří Knimida, které leží v těsné blízkosti letoviska a tvoří jeho nádhernou kulisu. Tato kombinaceje výjimečná.

Obrovskou výhodou tohoto letoviska je jeho malá vzdálenost od nejznámějších a nejvyhledávanějších míst v Řecku: Thermopyly (30 km), Delfy se slavnou starořeckou věštírnou (110 km), hlavní město Athény (160 km), kláštery Meteora (185 km). Snadno dostupný je také blízký ostrov Skiatos , Skopelos a souostroví Lichadonisia tvořené patnácti malými, téměř nedotčenými ostrůvky jímž se říká „řecké Seychely". Všechna tato místa můžete navštívit individuálně nebo v rámci fakultativních výletů.

Podél pobřeží celého letoviska se táhne hlavní třída lemovaná obchůdky, bary, malebnými tavernami s vynikající řeckou kuchyní, kavárnami a cukrárnou s lahodnými místními sladkostmi. Rodiny s dětmi jistě potěší místní lunapark. Milovníci aktivní dovolené ocení jachetní přístav s půjčovnou motorových loděk, na kterých se mohou vydat na blízké ostrůvky.

Kamena Vourla je ideálním místem k prožití příjemné dovolené. Je vhodná k pěší turistice (značené turistické stezky), k procházkám a posezením nad dobrým jídlem a pitím. Prohřáté písečné pláže vybízejí k příjemnému odpočinku během dne, zatímco večery lákají k procházce oživlou promenádou, kde noční život utichá až dlouho po půlnoci. Typická je pohostinnost místních obyvatel a příznivé ceny.
Buďte právě Vy ti první, kteří objeví krásy tohoto malebného letoviska.

Ubytování

Poloha: příjemný rodinný aparthotel se nachází v klidné části letoviska cca 200 m od centra a jen 250 m od písečné pláže a místní promenády. Blízká dostupnost všech služeb.


Vybavení: vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, ve které se podávají snídaně, terasa, venkovní gril s posezením


Ubytování: standardní studia pro 2 - 3 osoby se nacházejí v 1. patře, sociální zařízení (WC, sprcha, fén), malá kuchyňka (lednice, vařič, základní nádobí), Wi-Fi, SAT/TV, klimatizace (za poplatek cca 5 €/den), balkon se zahradním nábytkem

Stravování

Vlastní vaření - možnost dokoupení snídaní v hotelové restauraci a večeří v řecké taverně ABONA v centru letoviska.
Večeře formou bohatého menu (hlavní jídlo, salát, dezert nebo ovoce) za příplatek 300 Kč/den/osoba

Doprava

NÁSTUPNÍ MÍSTA ZDARMA: Brno, Břeclav, Bratislava;
za příplatek: Praha - 450 Kč/os.;
Ostrava, Frýdek - Místek, Nový Jičín, Příbor - 350 Kč/os.;
Olomouc, Jihlava, Zlín, Kroměříž - 250 Kč/os.

Alternativní zájezdy

Persefoni**

11,12 dní , autokarem, od 26.5.2017

Kouzelné městečko Kamena Vourla se rozprostírá na jižním pobřeží zálivu Maliakos. Nachází se na krásném místě mezi…

od 6 490

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/recko/2016-recko-kamena-vourla-aparthotel-421196/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz