Ammoudara - Agapi Beach ****

Poloha: Komplex Agapi Beach se nachází v upravené zahradě přímo u 6 kilometrů dlouhé písečné pláže v letovisku Ammoudara, asi 6 kilometrů na západ od Heraklionu.

Popis hotelu : Hotel se skládá z hlavní budovy o několika patrech a menších patrových bungalovů rozesetých v zahradě mezi hlavní budovou a pláží.

Pláž & Bazény : tři bazény, z toho jeden dětský s brouzdalištěm
písčitá pláž přímo u hotelu,
lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži bez poplatku,
osušky proti záloze

Sport & zábava : fitness, tenisové kurty, stolní tenis,
plážové sporty - volejbal, windsurfing, kánoe, šlapadla,
animátorský zajišťuje ranní gymnastiky, aerobik, vodní pólo,
tématické večery a folklórní show

Sport & zábava all inclusive : tenis, stolní tenis, plážový volejbal, fitness centrum, šlapadla a kánoe na omezenou dobu, pronájem windsurfingu na 30 minut denně pro držitele licence

Aktivity pro děti a juniory : dětský bazén, brouzdaliště, hřiště, židličky, dětské postýlky, miniklub pro děti od 4 do 12 let,
dětské menu, na vyžádání hlídání děti

Internetové připojení : wifi

Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj Interiér 20 m², hlavní nebo vedlejší budova, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Dvoulůžkový pokoj výhled na moře Interiér 23,5 m², hlavní budova, balkón nebo terasa s výhledem na moře. Bungalov klasik Interiér 25 m², v zahradě, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na bazén. Superior bungalov Interiér 25 m², v zahradě poblíž bazénu nebo moře, balkón nebo terasa. Exclusive bungalov Interiér 30 m², v zahradě u bazénu a slunečních teras, koupací pláště, pantofle, servis na přípravu kávy a čaje, wifi zdarma, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady, na bazén nebo moře. Deluxe suita Interiér 35 m², ložnice, obývací pokoj, dvě televize, koupací pláště, pantofle, servis na přípravu kávy a čaje, wifi zdarma, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na bazén. Premium dvoulůžkový pokoj výhled na moře Interiér 23,5 m², nachází se ve 4. a 5. patře hlavní budovy, vybavení pro přípravu káv a čaje, v koupelně luxusní kosmetika, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, wifi připojení, plážové osušky, trezor, lednička, výhled na moře.
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy