Hanioti - Grecotel Pella Beach ****Poloha: Komplex Pella Beach patřící renomovanému hotelovému řetězci Grecotel, byl vybudován přímo u písečné pláže poloostrova Kassandra na okraji malebného letoviska Hanioti, asi 300 metrů od jeho centra.

Popis hotelu : Skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů obklopených krásnou zahradou. Díky své poloze, skvělé kuchyni, bohaté nabídce různých aktivit a v neposlední řadě příjemnému personálu je hotel ideálním místem pro strávení klidné dovolené klientů všech generací.

Pláž & Bazény : hlavní a dětský sladkovodní bazén, písčito oblázková pláž,
lehátka a slunečníky jak na pláži tak u bazénů zdarma

Sport & zábava : animační tým s programem, gymnastika, aerobik, vodní gymnastika, turnaje ve stolním tenisu, řecké tance

Sport & zábava all inclusive : Ranní rozvička, vodní aerobik, aqua aerobik, stolní tenis a plážový volejbal.

Aktivity pro děti a juniory : Grecoland Club pro děti od 3 do 12 let šest dní v týdnu, postýlky a jídelní židličky,
Grecoteens pro juniory od 13 do 17 let od poloviny června do poloviny září: týmové hry, plážový volejbal, turnaje

Internetové připojení : wifi zdarma v celém areálu

Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře Interiér 24 m², hlavní budova, ložnice s možností přistýlky, boční výhled na moře. Max. obsazenost 3 osoby. Bungalov výhled do zahrady Interiér 23 m², umístění v sekci bungalovů, přízemní bungalov, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 3 osoby. Rodinný pokoj výhled do zahrady Interiér 28 m², umístění v rodinné sekci, dvě oddělené ložnice, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti. Dvoulůžkový pokoj Superior boční výhled na moře Interiér 28 m², hlavní budova, ložnice s king size lůžkem, plážové a bazénové osušky, balkón nebo terasa s bočním výhledem na moře. Max. obsazenost 3 osoby. Superior rodinný pokoj boční výhled na moře Interiér 45 m², hlavní budova, ložnice s king size lůžkem a balónem, oddělená obvýací místnost se dvěma přistýlkami formou sofa, balkón. Plážové a bazénové osušky. Boční výhled na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě. Junior suita Interiér 38 m², hlavní budova, open space suita se dvěma balkóny, jeden u ložnice s king size lůžkem, druhý u koupelny s vanou. Max. obsazenost 2 osoby.

Stravování: polopenze

Polopenze formou bohatého bufetu, možnost dokoupení all inclusive formou Premium Plus . Pro děti od 3 do 12 let nabízí Grecoland Tasty Corner zdarma od 11.00 do 17.00 hodin čerstvé ovoce, jogurty, sušenky, zmrzlinu, mléko, čaj, vodu a džusy. Obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů.

Program Premium Plus zahrnuje :
Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin.
Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vodu, místní pivo a víno od 12.30 do 14.00 hodin.
Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vodu, místní pivo a víno od 18.30 do 21.15 hodin.
Kávu, nealkoholické nápoje, vodu, vybrané alkoholické nápoje, drobné občerstvená a zmrzlinu od 10.30 do 18.00 hodin.
Nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno a další vybrané alkoholické nápoje, koktejly a teplé nápoje v lobby baru od 17.30 do 01.00 hodin.
Půlnoční snacky od 23.30 hodin do půlnoci.
All inclusive lze čerpat do 17:00 hodin v den odjezdu

Ubytování: hotel ****

Vybavení hotelu : sladkovodní bazén a dětský bazén, recepce s nepřetržitou službou, televizní místnost,
restaurace, kavárna, taverna a bar na pláži,
patří tělocvična, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis,
půjčovna horských kol, která připravuje nabídku cykloturistických výprav, plážové vodní sporty

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a bungalovy, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, SAT/TV, rádio s hudebními kanály, telefon a balkón nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru za poplatek. Pro rodiny nabízí Grecotel Pella Beach ubytování v pokojích s propojenými dveřmi.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Greece Tours Prague, spol. s r.o.