Sentido Ixian Grand


Poloha: Elegantní hotelový komplex se nachází přímo u oblázkové pláže, asi 10 minut od živého centra letoviska Ixia. Nabízí ubytování v designově zařízených pokojích, suitách a maisonetech se soukromými bazény. S hlavním městem Rhodos, vzdáleným 6 kilometrů, je pravidelné spojení místní autobusovou… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 151746
Pořadatel: Greece Tours Prague, spol. s r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy

Ixia - Sentido Ixian Grand *****

Poloha: Elegantní hotelový komplex se nachází přímo u oblázkové pláže, asi 10 minut od živého centra letoviska Ixia. Nabízí ubytování v designově zařízených pokojích, suitách a maisonetech se soukromými bazény. S hlavním městem Rhodos, vzdáleným 6 kilometrů, je pravidelné spojení místní autobusovou linkou.

Vybavení: Dva sladkovodní bazény a jeden s mořskou vodou, u nichž jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky pro klienty hotelu Sentido Ixian Grand k dispozici zdarma, stejně jako na pláži, dětský bazén, hřiště a vířivka. K vybavení patří několik restaurací, barů a internetový kout. Sportovně založeným klientům jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na volejbal a basketbal, minigolf a vodní gymnastika. Na pláži možnost provozování vodních sportů včetně windsurfingu. Animační tým připravuje několikrát týdně večerní zábavný program.

Popisy pokojů : Popisy pokojů
DELUXE DVOULŮŽKOVÝ POKOJ S VÝHLEDEM DO ZAHRADY / NA MOŘE
Interiér 30 m², hlavní budova, výhled do zahrady nebo na moře, max. obsazenost 2 osoby + 2 děti nebo 3 osoby a dítě, přistýlky jsou formou rozkládací pohovky.

GRAND MAISONET S PRIVÁTNÍM BAZÉNEM
Interiér 53 m², ložnice v horní části, obývací část v nižším poschodí, dvě koupelny, jedna s hydromasážní vanou, soukromý bazén s terasou a lehátky. Max.obsazenost 3 osoby.


GRAND SUITA V PŘÍZEMÍ SE SOUKROMÝM BAZÉNEM
Interiér 46 m², ložnice s obývací částí, vana s jacuzzi, soukromý bazén s terasou a lehátky. Max. obsazenost 3 osoby.

GRAND SUITA U PLÁŽE
Interiér 60 m², umístění přímo na pláži, ložnice s obývací částí, vana s jacuzzi a sprchový kout, soukromá část bazénu nebo střešní bazén s terasou a lehátky. Max. obsazenost 3 osoby.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, minibar, trezor, balkón.

Stravování

Polopenze formou bufetu, nebo All inclusive, dle zvoleného typu pokoje.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/recko/ixia-the-ixian-grand-151746/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz