Zájezd č. 151815

Město Paros (Parikia) - Yria Hotel Resort *****Poloha: Hotel Yria se nachází pouhých 100 metrů od pláže Parasporos. Hlavní město Parikia je v dosahu 3 kilometrů.

First minute :
Do 30.4.2017 SLEVA až 7,8% (při úhradě 50% z ceny zájezdu do 8.5.2017)

Popis hotelu : Elegantní renovovaný hotel Yria vystavěný v typickém kykladském stylu leží v krásné zahradě. Vzhledem ke kvalitě poskytovaných služeb je hotel členem Small Luxury Hotels of the World.

Sport & zábava : tenisové kurty, fitness

Aktivity pro děti a juniory : dětské menu, dětské postýlky,
dětská část bazénu,
na vyžádání lze zajistit lze i hlídání

Internetové připojení : v celém areálu hotelu

Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj Superior Interiér 28-32 m². Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby. Junior suita Interiér 34-38 m². Elegantně zařízené klimatizované pokoje s obývací částí a ložnicí s king size lůžkem nebo dvoulůžkem, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby. Executive suita Interiér 62-68 m². Elegantně zařízené klimatizované pokoje s king size lůžkem nebo dvoulůžkem, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, servis na přípravu kávy a čaje, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby. Pool experience suita Interiér 62-68 m². Elegantně zařízené klimatizované pokoje s king size lůžkem nebo dvoulůžkem s privátním bazénem, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.

Stravování: snídaně

snídaně formou bufetu

Ubytování: hotel *****

Vybavení hotelu : velký bazén s pool barem a oddělenou dětskou částí, lehátka se slunečníky a plážové osušky bez poplatku,
dvě restaurace, bar,
tenisový kurt, fitness centrum, knihovna s možností zapůjčení CD a DVD a přístupem na internet,
internetový kout v lobby

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a suity,
mramorová koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
SAT/TV, DVD, hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Greece Tours Prague, spol. s r.o.