Mediterranean


Poloha: Hotel se nachází přímo v centru hlavního města ostrova poblíž Akvária, v dosahu městského života, historických památek a středověké pevnosti. Od nejoblíbenější písečné pláže města Rhodos ho dělí jen pobřežní komunikace. Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s možností… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 151763
Pořadatel: Greece Tours Prague, spol. s r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy

Město Rhodos - Mediterranean ****

Poloha: Hotel se nachází přímo v centru hlavního města ostrova poblíž Akvária, v dosahu městského života, historických památek a středověké pevnosti. Od nejoblíbenější písečné pláže města Rhodos ho dělí jen pobřežní komunikace.

Popisy pokojů :
Dvoulůžkový pokoj
Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, minibar, internetové připojení za poplatek a balkón. Max.obsazenost 3 osoby nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Dvoulůžkový pokoj s přímým / bočním výhledem na moře
Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, minibar, internetové připojení za poplatek a balkón. Max.obsazenost 3 osoby nebo 2 dospělí a 1 dítě.


Junior suita
Klimatizované suity s obývací částí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, minibar, internetové připojení za poplatek a balkón. Max.obsazenost 3 osoby nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Ubytování

Vybavení hotelu : Sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek. Možnost zapůjčení plážových osušek. Na pláži lze provozovat nejrůznější vodní sporty. Exkluzivní hotelová restaurace nabízí místní i mezinárodní speciality, kávu a drobné občerstvení si můžete vychutnat v elegantní kavárně s venkovní terasou a výhledem na Středozemní moře. K vybavení hotelu patří internetový kout, wifi internetové připojení zdarma ve veřejných prostorách, možnost objednání masáží nebo využití tenisového kurtu kousek od hotelu.

Pěkně zařízené klimatizované dvoulůžkové až třílůžkové pokoje a suity, koupelna s WC, osušky, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, připojení na internet, minibar, balkón. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

polopenze, možnost dokoupení obědů
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/recko/mesto-rhodos-mediterranean-151763/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz