Zájezd č. 101182

Psarou - Grecotel Mykonos Blu *****Poloha: Hotel Grecotel Mykonos Blu se nachází přímo u písčité pláže Psarou s průzračně čistým mořem, na pláž Platis Gialos lze dojít za 10 minut. Pro spojení s hlavním městem, vzdáleným jen 3,5 kilometru, lze využít pravidelnou autobusovou dopravu.

Popis hotelu : Nádherný, romantický hotel známého řetězce Grecotel je vystavěný terasovitě v tradičním kykladském stylu s využitím místních materiálů, zejména kamene, v kombinaci se dřevem a kovem. Díky stylovému architektonickému ztvárnění interiérů předními designéry s variacemi typických barev Egejského moře, především modré a bílé, získal celý areál s pěknou zahradou jedinečnou atmosféru.

Pláž & Bazény : přímo u písčité pláže, ke které vede pohodlné přírodní schodiště s odpočívadly s pohovkami,
venkovní bazén s mořskou vodou postavený na dvou úrovních, v chladnějších měsících vyhřívaný, u něhož jsou dřevěná lehátka s pohodlnými matracemi, slunečníky a plážové osušky klientům k dispozici bez poplatku, stejně jako na pláži se sprchami a převlékárnami

Sport & zábava : fitness club s kardiozónou, stolní tenis

Aktivity pro děti a juniory : během července a srpna je pro děti od 3 do 12 let 6 dní v týdnu v provozu dětský klub vedený profesionálním anglicky mluvícím personálem, pro nejmenší děti od 0 do 3 let nabízí GrecoBaby možnost zapůjčení základního dětského vybavení - postýlky pro děti do dvou let, židličky, ohřívače lahví, sterilizátory, nočníky, WC redukce, stupátka, kočárky i monitory - prosím vyžádejte v cestovní kanceláři před odletem

Internetové připojení : wifi připojení v areálu bez poplatku

Relaxace & Wellness : Elixir Fitness Gallery - fitness club, sauna, řada kosmetických a relaxačních lázeňských procedur včetně masáží, aromaterapií či čokoládových zábalů, vstup do fitness centra a sauny je bez poplatku

Popisy pokojů : Island zahradní bungalov Ložnice, širokoúhlá LCD satelitní televize, CD/DVD přehrávač, uvítací nápoj, koš s ovocem, řecké pečivo, květiny, láhev vína a láhev minerální vody na pokoji po příjezdu, sladké pohoštění na pokoji, expresní check-in, pozdní check-out (dle možnosti), úklid dvakrát denně, prostorná koupelna, výhled do zahrady, max. obsazenost 2 osoby. Island bungalov boční výhled na moře Ložnice, širokoúhlá LCD satelitní televize, CD/DVD přehrávač, uvítací nápoj, koš s ovocem, řecké pečivo, květiny, láhev vína a láhev minerální vody na pokoji po příjezdu, sladké pohoštění na pokoji, expresní check-in, pozdní check-out (dle možnosti), úklid dvakrát denně, prostorná koupelna, sprchový kout z leštěného kamene a vestavnou světelnou terapií, boční výhled na moře, max. obsazenost 3 osoby. Island bungalov deluxe Jedna ložnice, širokoúhlá LCD satelitní televize, CD/DVD přehrávač, uvítací nápoj, koš s ovocem, řecké pečivo, květiny, láhev vína a láhev minerální vody na pokoji po příjezdu, sladké pohoštění na pokoji, expresní check-in, pozdní check-out (dle možnosti), úklid dvakrát denně, prostorná koupelna, sprchový kout z leštěného kamene a vestavnou světelnou terapií ve většině pokojů, výhled na moře, max. obsazenost 3 osoby. Bungalov u vody Jedna ložnice, širokoúhlá LCD satelitní televize, CD/DVD přehrávač, uvítací nápoj, koš s ovocem, řecké pečivo, květiny, láhev vína a láhev minerální vody na pokoji po příjezdu, sladké pohoštění na pokoji, expresní check-in, pozdní check-out (dle možnosti), úklid dvakrát denně, prostorná koupelna, sprchový kout z leštěného kamene a vestavnou světelnou terapií, blízko pláže, výhled na moře, max. obsazenost 3 osoby.
Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

Stravování: snídaně

Snídaně formou bohatého bufetu s nabídkou zdravé výživy, bylinkových čajů a tradičních místních produktů, možnost dokoupení večeří.

Ubytování: hotel *****

Vybavení hotelu : recepce, knihovna a zlatnictví, room servis, 24 hodin denně,
hotelová restaurace Aegean Poets, patřící k nejlepším na Mykonosu, s nádherným výhledem nabízí menu a la carte s vybranými specialitami a v sezóně pořádá originální tématické večeře,
Brasserie ‘L’Archipel’ u bazénu s nabídkou a la carte, plážový bar s plážovou obsluhou, hlavní bar,
na přání lze na pláži zajistit i romantickou večeři při svíčkách

Klimatizované dvoulůžkové bungalovy s přistýlkou, koupelna s WC v kombinaci dřeva a mramoru s hudebním kanálem, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, mini hifi stereo a DVD přehrávač,wifi, trezor, minibar, dva telefony, balkón nebo terasa. Každodenní informace o předpovědi počasí. Na vyžádání lze zajistit službu vybalování & balení zavazadel. Možnost ubytování v suitách nebo vilách i se soukromými bazény.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Greece Tours Prague, spol. s r.o.