Makedonia, Christos, Vasilis, Marieta


NEA VRASNA Nekonečné písečné pláže … Toto přímořské letovisko se rozkládá na březích Strimonského zálivu asi 75 km od hlavního města severního Řecka Thessaloniki. Je vyhledáváno pro svou prostornou písečnou pláž s průzračným mořem. Pobřeží lemují upravené cesty s palmami. Naleznete zde plážové restaurace,… více


cena od: 5 490 cena je včetně povinných příplatků

Nezávazně rezervovat

Délka zájezdu: 12 dní
Nejbližší odjezd: od 31.05.2017
Číslo zájezdu: 151330
Pořadatel: APOLLON cestovní kancelář, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Slevy

 • spojení 2 turnusů sleva 1 500 Kč z ceny druhého termínu
 • vlastní doprava - sleva 1 500 Kč
 • SPECIÁLNÍ SLEVA 20% DO 19.12.2016 (platí jen pro vily Makedonia a Marieta)
 • ČASOVÁ SLEVA 12% DO 19.12.2016 (ostatní vily)
 • ČASOVÁ SLEVA 10% DO 31.01.2017
 • ČASOVÁ SLEVA 8% DO 28.02.2017
 • ČASOVÁ SLEVA 6% DO 31.03.2017
 • DÍTĚ ZDARMA do 31.3.2017 - není možné kombinovat se slevou za včasný nákup - platí pro 1 dítě do 11,99 let, které cestuje se dvěma plně platícími osobami ve studiu nebo se třemi osobami v apartmánu - hradí pouze případné příplatky za stravu, pojištění, apod.

Cena zahrnuje

 • 9x ubytování
 • dopravu zahraničním busem (DVD, WC, klimatizace, bar - prodej nápojů za Kč)
 • spotřebu vody a energie
 • ložní prádlo
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta
 • pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

2017 Řecko - Nea Vrasna - studia Makedonia, Christos, Vasilis a Marieta

NEA VRASNA Nekonečné písečné pláže …
Toto přímořské letovisko se rozkládá na březích Strimonského zálivu asi 75 km od hlavního města severního Řecka Thessaloniki. Je vyhledáváno pro svou prostornou písečnou pláž s průzračným mořem. Pobřeží lemují upravené cesty s palmami. Naleznete zde plážové restaurace, bary, taverny, občerstvení a také půjčovny vodních a sportovních potřeb, lehátka, slunečníky a sprchy se sladkou vodou. Střed letoviska láká k příjemným procházkám a prázdninovým nákupům. Najdete zde řadu mini-marketů, taveren s řeckými specialitami a obchůdky se suvenýry. Nikde jinde na světě nenajdete tak bohatou přírodu jako ve Strimonském zálivu. Mnoho světla a stínu, divočiny a klidu, hor a nížin, historie a současnosti. Letovisko je vhodné ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi tak i pro ty, kteří vyhledávají bohatý noční život, který nabízejí blízká městečka Asprovalta (2km) nebo Stavros (5km). Pro ty, kteří chtějí poznat Řecko více, je připravená široká nabídka jednodenních výletů. Pro individuální turistiku jsou zde půjčovny aut a motorek. Městečko Olympiáda vzdálené 13km od Nea Vrasny je vyhledávaným místem pro ty, kteří se rádi potápějí.
Skalnaté pobřeží, romantická zákoutí, divoká příroda kontrastuje s písečnou pláží v Nea Vrasně.
Nea Vrasna má dobré autobusové spojení s okolními městy (Stavros, Kavala, Thessaloniki).

Ubytování

VILA MAKEDONIA je umístěna v klidném prostředí 350 m od písečné pláže a 300 m od centra městečka. Je obklopena zahradou kde je možnost venkovního grilování. V blízkosti ubytování se nachází pekárna a minimarkety.
UBYTOVÁNÍ: Prostorná studia pro 2-4 osoby (oddělené postele) mají samostatnou kuchyňku (vařič, lednička, základní nádobí, varná konvice) vlastní sociální zařízení a velký balkón.


VILA CHRISTOS - tato jednopatrová vilka obklopená zahradou se nachází v klidné části letoviska 200m od moře a 400m od centra města. Možnost venkovního grilování.
UBYTOVÁNÍ: Studia pro 2 - 3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem (vařič, lednička, základní nádobí, varná konvice). Mají vlastní sociální zařízení, stropní ventilátor a balkón. Pro rodiny s dětmi je vhodný apartmán, který se skládá ze dvou samostatných ložnic pro 2-3 osoby, kuchyňky a sociálního zařízení. Má dva balkóny a je umístěn v přízemí. Wi-fi připojení zdarma.


VILA VASILIS - tato vilka je umístěna ve velké zahradě s venkovním posezením a možností grilování. Je vzdálena 80m od písečné pláže a asi 500 m od centra městečka. Přímo u pláže je minimarket, beach bar a restaurace s plážovými lehátky.
UBYTOVÁNÍ: Vkusně zařízená studia pro 2-3 osoby (1 manželská postel šířka 140cm a 1 samostatná postel šířka 90cm, ) jsou vybavena kuchyňským koutem (lednice, vařič, základní nádobí, varná konvice), sociálním zařízením, balkonem, stropním ventilátorem. Pro rodiny s dětmi je vhodný apartmán.


VILA MARIETA - jednopatrová vilka se nachází naproti vile VASILIS v klidné části letoviska jen 80 m od oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (plážový servis za konzumaci), u které najdete minimarket, beach bary, plážové restaurace se slunečníky a lehátky. Je obklopena zahradou s venkovním posezením a možností grilování. Od centra letoviska je vzdálena 500 m.
UBYTOVÁNÍ: studia typu standard pro 2- 4 osoby, sociální zařízení (WC, sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí, varná konvice), Wi-Fi, klimatizace (za poplatek cca 5 €/den), balkon se zahradním nábytkem, všechny pokoje jsou v patře a většina má výhled na moře

Stravování

Vlastní vaření nebo možnost zajištění stravování v řecké taverně Zinon.
Snídaně - 120 Kč/osoba/den;
večeře - 260 Kč/osoba/den, děti do 12 let 180 Kč/den;
polopenze - 320 Kč/osoba/den, děti do 12 let 240 Kč/den

Doprava

z Brna, Břeclavi a Bratislavy


SVOZOVÁ MÍSTA obousměrně za příplatek:
Praha - 450 Kč/os.; Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín - 350 Kč/os.; Olomouc, Jihlava, Zlín, Kroměříž - 250 Kč/os.

Alternativní zájezdy

Okruh zeměmi Beneluxu

5 dní , autokarem, od 11.5.2016

od 5 770

Baby týden - Bijela Uvala (Karavan)

8 dní , autokarem, od

Baby týden je pořádán v termínu 25. 05. - 05. 06. 2016 a 03. 06. - 12. 06. 2016, případně spojený termín 25. 05…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/recko/recko-nea-vrasna-151330/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz