2017 Řecko - Nea Vrasna - studia Makedonia, Christos, Vasilis a MarietaNEA VRASNA Nekonečné písečné pláže …
Toto přímořské letovisko se rozkládá na březích Strimonského zálivu asi 75 km od hlavního města severního Řecka Thessaloniki. Je vyhledáváno pro svou prostornou písečnou pláž s průzračným mořem. Pobřeží lemují upravené cesty s palmami. Naleznete zde plážové restaurace, bary, taverny, občerstvení a také půjčovny vodních a sportovních potřeb, lehátka, slunečníky a sprchy se sladkou vodou. Střed letoviska láká k příjemným procházkám a prázdninovým nákupům. Najdete zde řadu mini-marketů, taveren s řeckými specialitami a obchůdky se suvenýry. Nikde jinde na světě nenajdete tak bohatou přírodu jako ve Strimonském zálivu. Mnoho světla a stínu, divočiny a klidu, hor a nížin, historie a současnosti. Letovisko je vhodné ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi tak i pro ty, kteří vyhledávají bohatý noční život, který nabízejí blízká městečka Asprovalta (2km) nebo Stavros (5km). Pro ty, kteří chtějí poznat Řecko více, je připravená široká nabídka jednodenních výletů. Pro individuální turistiku jsou zde půjčovny aut a motorek. Městečko Olympiáda vzdálené 13km od Nea Vrasny je vyhledávaným místem pro ty, kteří se rádi potápějí.
Skalnaté pobřeží, romantická zákoutí, divoká příroda kontrastuje s písečnou pláží v Nea Vrasně.
Nea Vrasna má dobré autobusové spojení s okolními městy (Stavros, Kavala, Thessaloniki).

Stravování: vlastní

Vlastní vaření nebo možnost zajištění stravování v řecké taverně Zinon.
Snídaně - 120 Kč/osoba/den;
večeře - 260 Kč/osoba/den, děti do 12 let 180 Kč/den;
polopenze - 320 Kč/osoba/den, děti do 12 let 240 Kč/den

Doprava: autokarem

z Brna, Břeclavi a Bratislavy


SVOZOVÁ MÍSTA obousměrně za příplatek:
Praha - 450 Kč/os.; Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín - 350 Kč/os.; Olomouc, Jihlava, Zlín, Kroměříž - 250 Kč/os.

Ubytování: studia

VILA MAKEDONIA je umístěna v klidném prostředí 350 m od písečné pláže a 300 m od centra městečka. Je obklopena zahradou kde je možnost venkovního grilování. V blízkosti ubytování se nachází pekárna a minimarkety.
UBYTOVÁNÍ: Prostorná studia pro 2-4 osoby (oddělené postele) mají samostatnou kuchyňku (vařič, lednička, základní nádobí, varná konvice) vlastní sociální zařízení a velký balkón.


VILA CHRISTOS - tato jednopatrová vilka obklopená zahradou se nachází v klidné části letoviska 200m od moře a 400m od centra města. Možnost venkovního grilování.
UBYTOVÁNÍ: Studia pro 2 - 3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem (vařič, lednička, základní nádobí, varná konvice). Mají vlastní sociální zařízení, stropní ventilátor a balkón. Pro rodiny s dětmi je vhodný apartmán, který se skládá ze dvou samostatných ložnic pro 2-3 osoby, kuchyňky a sociálního zařízení. Má dva balkóny a je umístěn v přízemí. Wi-fi připojení zdarma.


VILA VASILIS - tato vilka je umístěna ve velké zahradě s venkovním posezením a možností grilování. Je vzdálena 80m od písečné pláže a asi 500 m od centra městečka. Přímo u pláže je minimarket, beach bar a restaurace s plážovými lehátky.
UBYTOVÁNÍ: Vkusně zařízená studia pro 2-3 osoby (1 manželská postel šířka 140cm a 1 samostatná postel šířka 90cm, ) jsou vybavena kuchyňským koutem (lednice, vařič, základní nádobí, varná konvice), sociálním zařízením, balkonem, stropním ventilátorem. Pro rodiny s dětmi je vhodný apartmán.


VILA MARIETA - jednopatrová vilka se nachází naproti vile VASILIS v klidné části letoviska jen 80 m od oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (plážový servis za konzumaci), u které najdete minimarket, beach bary, plážové restaurace se slunečníky a lehátky. Je obklopena zahradou s venkovním posezením a možností grilování. Od centra letoviska je vzdálena 500 m.
UBYTOVÁNÍ: studia typu standard pro 2- 4 osoby, sociální zařízení (WC, sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí, varná konvice), Wi-Fi, klimatizace (za poplatek cca 5 €/den), balkon se zahradním nábytkem, všechny pokoje jsou v patře a většina má výhled na moře


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je APOLLON cestovní kancelář, s.r.o.