Pohodový týden v Transylvánii


Vážení přátelé, pokud jste v posledních letech Rumunsko nenavštívili, budete žasnout nad změnami poměrů v této rychle se rozvíjející zemi. Nové silnice, moderní benzinové pumpy, fungující obchody plné zboží, perfektní služby v turistických střediscích. Bucegijské hory v Draculově Transylvánii jsou nejnavštěvovanějšími… více


cena od: 11 690 cena je včetně povinných příplatků

Nezávazně rezervovat

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 31.07.2017
Číslo zájezdu: 7054
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • vedoucí zájezdu
 • 5x ubytování
 • 6x snídani
 • 5x večeři

Pohodový týden v Transylvánii

Vážení přátelé, pokud jste v posledních letech Rumunsko nenavštívili, budete žasnout nad změnami poměrů v této rychle se rozvíjející zemi. Nové silnice, moderní benzinové pumpy, fungující obchody plné zboží, perfektní služby v turistických střediscích. Bucegijské hory v Draculově Transylvánii jsou nejnavštěvovanějšími horami v Rumunsku a vzhledem ke své malebnosti a historickým památkám ve svém okolí mají proč.

Program

 • 1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách přes Slovensko a Maďarsko do Rumunska.
 • 2. den: Ráno příjezd do SINAI, horského městečka ležícího v blízkosti nejvyšších útesů Evropy. Ubytování v hotelu, snídaně, pěší procházka k pohádkově krásným zámkům PELEŠ, které byli kdysi vládní odpočinkvou residencí Nicolae Ceaucesca. Večeře v hotelu.
 • 3. den: Výjezd lanovkou na BABELE do výšky 2200 m, možnost pěší túry do ÚDOLÍ IALOMITA s návštěvou dlouhé krápníkové jeskyně a kláštera, nebo okruh k válečnému kříži (M. Caraiman), vysílači (M. Costila) do sedla s výhledem na nejvyšší vrchol Omu (2507m). Pro zdatné výstup na nejvyšší vrchol. Zpět na Babele a lanovkou do Busteni, večeře.
 • 4. den: Celodenní výlet do pohoří PIATRA CRAIULUI, turistika z vesničky ZARNESTI do SEDLA CRAPATURII (1 640 m), přes CABANA CURMATURA a SOUTĚSKU PRAPASTIILE ZARNESTILOR zpět do Zarnesti, návrat a večeře.
 • 5. den: Celodenní výlet. Návštěva jednoho z Draculových hradů BRAN, město BRAŠOV - prohlídka historického jádra s Černým kostelem. Večeře.
 • 6. den: Turistika z „Perly Karpat" SINAIE, ležící v nádherné přírodní scenérii Bucegijských hor, na VARFUL CU DOR, pěší přechod po hřebeni k pozoruhodnému skalnímu útvaru známému jako BABELSKÁ SFINGA a lanovkou do Busteni. Večeře.
 • 7. den: Po snídani odjezd z Busteni do starobylého města SIGHISOARA - rodiště Vlada Tepeše Draculy, prohlídka starého města.Noční přejezd přes Maďarsko a Slovensko do ČR.
 • 8. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Alternativní zájezdy

Relaxace v Alpách Dolomity - oblast Cortiny d´Ampezzo

8 dní , autokarem, od 14.7.2017

Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Horská oblast…

od 11 990

Hotel Alpen Village

6,7 dní , autokarem, od 24.3.2017

Hotel ALPEN VILLAGE tvoří sedm třípodlažních budov, které jsou vzájemně propojeny chodbami. Jeho kapacita je 163…

od 9 890

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/rumunsko/pohodovy-tyden-v-transylvanii-7054/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz