Starý Smokovec - Grand Hotel Bellevue ****Komfortně zařízený hotel na předměstí Starý Smokovec. Velmi oblíbený hotel v klidném prostředí.

Poloha: předměstí Starého Smokovce, centrum s restauracemi, bary a obchody cca 400 m, Štrbské Pleso cca 20 km.

Vybavení: 140 pokojů, hotelová hala s recepcí a lobby barem, 2 restaurace á-la-carte, vinárna, 4 výtahy. Místnost pro kola.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: stolní tenis, fitness. Za poplatek: bowling, squash, biliár, šipky. K dispozici i sportovní hala (fotbal, volejbal, basketbal).

Internet : WiFi zdarma. 2 internetové koutky (použití dle dostupnosti zdarma)

Wellness tip : moderní wellness centrum (cca 1000 m2): zdarma: krytý bazén (20 x 10 m), vířivky s masážními tryskami. Za poplatek: kosmetika, kadeřnictví, masáže, inhalace, světelná a zvuková terapie, bahenní zábaly. Různé sauny (finská, bylinná, eukalyptus, solná), ochlazovací bazének.

Pro děti : dětská postýlka zdarma (na vyžádání v CK), dětské hřiště.

Další výhody : při rezervaci polopenze 1 nápoj k večeři zdarma (1 sklenička vína, 1 sklenka piva, limonáda, voda). Živá hudba.

parkování: parkování zdarma;
domácí
zvíře: cca 20 €/den;
lázeňská taxa: cca 1€/os/den. Platba na místě.
Příjezd
/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 1.7.-31.8./7 nocí.
Platba kartou: VISA, MasterCard, Am.Express.

Stravování: polopenze

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. Při rezervaci polopenze navíc večeře výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Při vyšším počtu hostů večeře formou bufetových stolů. V období 1.7.-30.8. polopenze = all inclusive: obědy jako menu o 2 chodech nebo obědový balíček, odpoledne káva/čaj a zákusek, 10-22 h. v lobby baru čepované pivo, stolní víno (červené a bílé), voda a nealko nápoje.

Ubytování: hotel ****

dvoulůžkové pokoje (A2A): jsou vybavené WC, sprchou nebo vanou, fénem, telefonem, sat. TV, trezorem, minibarem a župany. Některé s balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A4A): vybavení jako A2A, oddělená ložnice.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.