Hotel s vlastním vodním parkem vhodný pro rodiny s dětmi. Vlastní pláž s pozvolným vstupem do moře.

Poloha: mezi letovisky Portorož a Piran. Restaurace, bary a obchody cca 150 m.

Pláž: přímo na vlastní písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Louka na opalování a koupací mola. Lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení: 237 pokojů ve 3 budovách, recepce s trezory k pronajmutí, lobby, bar, restaurace, a-la-carte restaurace. Bazén a dětský bazén s vodními atrakcemi a terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: plážový volejbal. Za poplatek: půjčovna kol, tenisové kurty, v hlavní sezóně škola potápění.

Internet : WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness tip : zdarma: aquapark Laguna Bernardin na ploše cca 3 000 m2: 3 bazény s mořskou vodou, samostatný dětský bazén, vodní skluzavky, několik masážních bazénů, vířivky, bar u bazénu. Za poplatek: sauna, solárium a masáže.

Pro děti : dětský bazén, miniklub (animační program, 5-12 let, pouze v červenci a v srpnu). Dětská postýlka do 2 let cca 7 €/den (rezervace v CK).

Další výhody : zdarma vstup do kasina Portorož a do vodního parku Laguna Bernardin (uvnitř resortu).

parkování: parkoviště zdarma, garáže cca 5 €/den;
domácí zvíře: cca 12 €/den (rezervace v CK);
lázeňská taxa: cca 1 €/den/os. od 18 let, 7-18 let sleva 50 %;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 8.7.-28.7 a 20.8.-2.9. denně/4 noci; 29.7.-19.8. denně/4 noci;
platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Stravování: polopenze

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů.

Ubytování: hotel ***

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 22 m2, pokoje jsou vybaveny telefonem, sat. TV, klimatizací/topením, fénem sprchou a WC. Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B): cca 22 m2, stejné vybavení jako A2A, navíc balkon. Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): cca 22 m2, stejné vybavení jako A2A, dvoulůžko a 1 přistýlka. Dvoulůžkové pokoje (A2D/A3D): cca 22 m2, stejné vybavení jako A2A, navíc balkon, dvoulůžko a 1 přistýlka. Rodinné pokoje (A4E): cca 44 m2, stejné vybavení jako A2A. 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Pořadatelem zájezdu je Thomas Cook s. r.o.